Eliz Büyüdü Babasını İşe Gönderiyor! Alişan Haftaya Kızıyla Paylaştığı Görüntüyle Başladı: Pamuk Gibi Olduk!

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Eliz Büyüdü Babasını İşe Gönderiyor! Alişan Haftaya Kızıyla Paylaştığı Görüntüyle Başladı: Pamuk Gibi Olduk!

Tektaş ailesi kalplerimizi eritmeye devam ediyor! Sık sık Instagram paylaşımlarıyla ailemizden biri gibi olan Alişan ve Buse Varol’dan bugün yine içimizi eriten görüntüler geldi. Yeni haftaya ve güne kızı Eliz’le başlayan Alişan’ın paylaştığı baba – kız fotoğrafına kalbimizi bıraktık!

Buse Varol ve Alişan’dan Batum Kaçamağı!

Geçtiğimiz Ramazan Bayramı için soluğu Batum’da alan Buse Varol ve Alişan, kısa bir tatilden sonra Türkiye’ye geri döndü. Eee sonuçta Star TV’de Alişan ve Demet Akalın’ın sabah programı var! Hafta içi her gün canlı yayınla ekranlara gelen program geçtiğimiz hafta Ramazan Bayramı nedeniyle önceden çekilmişti. Bu sayede hem Demet Akalın hem de Alişan; Ramazan Bayramında çalışmak zorunda kalmamış ve hem de aileleriyle vakit geçirme şansına sahip olmuştu.

Buse Varol ve Alişan

Ancak Alişan ve Buse Varol’un kısa Batum ziyareti sadece tatil amaçlı değildi. Batum’da sahne alan Alişan bir yıldan uzun süreden sonra ilk defa sevenlerinin karşısına çıkma şansını elde etti. Bildiğiniz gibi Koronavirüs Pandemisi nedeniyle bizim ülkemizde yasaklar ve kısıtlamalar devam ederken; dünyanın birçok ülkesinde vaka sayıları sıfıra yaklaştı ve hayat çoktan normale döndü bile. Hatta Çin ve İtalya’da bile! Şu anda günlük vaka sayısının en yüksek olduğu ülke ise evet Türkiye…

Buse Varol ve Alişan

Bünyelere Pozitifi Bastık!

Kısıtlamalardan bunalan Alişan ve Buse Varol; Alişan’ın sahne ekstrasını bahane ederek kısa bir tatil yapma şansı elde etti. Birkaç günlüğüne de olsa rahat bir nefes alan çiftimiz dün gece Türkiye’ye döndü. Bugün ise Alişan yataktan zor kalkmışa benziyor! Yorucu bir uçuşun ardından ertesi gün sabah erken saatte uyanması gereken ünlü şarkıcının imdadına minik Eliz yetişti. Babasını uykudan uyandıran Eliz’in tatlılığına ise kalbimizi bıraktık. Alişan ve Eliz sayesinde Pazartesi gününe pozitif başladık!

Benzer Haberler

Emre Tülü 17 Mayıs 2021

Sevgiler Alişan’a
Uşak sivaslı Hanoğlu köyü Tülüce mahallesi

Yorum Yaz