Ünlüler Dünyasında Herkes Ev Satma Derdine Düştü! Fiyatlar Dudak Uçuklatıyor: Özgü Namal’dan Sonra Sıra Onlara Geldi

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Ünlüler Dünyasında Herkes Ev Satma Derdine Düştü! Fiyatlar Dudak Uçuklatıyor: Özgü Namal’dan Sonra Sıra Onlara Geldi

Magazin dünyası, ünlülerin ev satışları ile çalkalanıyor. Kimi maddi, kimi manevi sebeplerle evlerini satışa çıkartan ünlüler, dudak uçuklatan rakamlar istiyor!

Özgü Namal ile Başladı!

İlk satış haberi Özgü Namal’dan geldi. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında, eşi Ahmet Serdar Oral’ı kalp krizi sebebi ile kaybeden ve koronavirüs salgını sebebiyle cenazesine bile katılamayan oyuncu, zor günler geçiriyor.

blank

Özgü Namal, eşi ile birlikte Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde bulunan Ağla köyünde 10 yıllığına kiraladığı çiftliğe, eşinin vefatından sonra adım bile atamadı. Bakımsızlıktan atıl bir hale bürünen ev, Özgü Namal eşyalarını topladığından beri boş duruyor.

blank

Ünlü oyuncu aynı köy içerisinde yatırım amacı ile satın alıp, etrafını duvarla çevirdiği ve içerisinde küçük bir göl bulunan arsasını da satışa çıkardı. Namal’ın arsa için 3 milyon TL istediği öne sürüldü.

İşte Diğer İsim!

blank

Evini satmak için harekete geçen bir diğer isim ise Kibariye oldu. Herkes gibi pandemiden etkilenen ünlü şarkıcı Kibariye, biriken borçları sebebiyle Bodrum Gündoğan’da bulunan havuzlu villasını satışa çıkardı. 3.8 milyon TL borcu olduğu bilinen Kibariye, lüks villası için 5 milyon TL istedi.

blank

Borçlu olduğu kişilerle başı dertte olduğu konuşulan ünlü şarkıcının villasına, alacaklıların gayriresmi yollarla el koyarak yerleştiği, ancak şikayet üzerine polisin evi boşalttığı da iddia ediliyor. Daha önce de eşinin borçları sebebiyle zorluklar yaşan Kibariye, ‘Ali’nin kumardan, ticari hayatından borçları olabilir. Oynamıştır, geçti bitti… O benim kocam. Para yine kazanılır. Ama ailede sağlık, huzur ve mutluluk hepsinden önemlidir.’ demişti.

O da Bodrum’a Veda Ediyor!

blank

Bodrum’a veda etmeye hazırlanan bir diğer isim ise Türk Sinemasının yıldızı Fatma Girik oldu. 6 yıl önce eşi Memduh Ün’ü kaybeden Girik’in sağlık durumu, o günden sonra kötüye gitmeye başladı. Türlü sağlık problemleriyle boğuşan Fatma Girik, İstanbul’a yerleşme kararı aldı. Bodrum Torba’daki villasında 20 yıl boyunca eşi Memduh Ün ile birlikte mutlu bir hayat süren Fatma Girik, eşini kaybettikten sonra bu evde 3 köpeği ve ablası ile birlikte yaşamaya başladı.

blank

Sağlık sorunları sebebiyle İstanbul’a dönme kararı alan ünlü oyuncu Sözcü gazetesine yaptığı açıklamada ‘Burada ömrümün en güzel günlerini geçirdim, Bodrumlular hep bana sahip çıktı, beni sevdi bir sanatçı olarak daha isteyebilirim ki? Ama artık burada Mehduh bey öldükten sonra anıları ile yaşayacak gücü kendimde bulamıyorum, çok konuşmakta istemiyorum. Kimseye yük olmak istemiyorum, her şeyin hayırlısı. İnsanın anıları ile yaşaması gerçekten çok zormuş. Bunu Memduh Bey gidince anladım. Hep önce ben gitseydim, derdim. Katlanılmaz, dayanılmaz bir acı. Sağlığım da çok iyi değil. İstanbul’da rahat ederiz diye düşünüyorum’ ifadelerine yer verdi. Fatma Girik, denize sıfır villası için 32 milyon TL fiyat biçti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz