Sahne Kıyafetleriyle Adından Sıkça Söz Ettiren Gülşen’in Konser Kaydı Sosyal Medyayı Karıştırdı, Büyük Linç!

Aleyna

Haberler

10 Ocak 2022

Sahne Kıyafetleriyle Adından Sıkça Söz Ettiren Gülşen’in Konser Kaydı Sosyal Medyayı Karıştırdı, Büyük Linç!

Koronavirüs pandemisinin ardından en çok sahneye çıkan ve konser veren isimlerden biri de Gülşen oldu! Eşi ve oğluyla birlikte yurt dışında yeni bir hayat kuran Gülşen uzun süredir sessizliğini koruyor ve sahnelerden uzak duruyordu ancak Koronavirüs pandemisinin yavaş yavaş azalmasıyla birlikte sahnelerin tozunu attıran isimlerden biri olarak karşımıza çıkan Gülşen, fiziği ve sahne kıyafetleriyle bu seneye damgasını vurmayı başardı!

Kıyafetleriyle Herkesi Şaşırtıyor!

Güzelliği, fiziği ve özellikle de sahne kıyafetleriyle adından sıkça söz ettiren Gülşen’in son konserinden ortaya çıkan bir video kaydı sosyal medyaya düşünce gıybet kazanları kaynamaya başladı. İlgili video kaydında ses konusunda sorun yaşandığı ve Gülşen’in neredeyse hiç duyulmadığı ortaya çıktı, bu videonun çıkışıyla birlikte sosyal medyada da Gülşen’e karşı linç başlamış oldu.

blank

45 yaşındaki güzel popçu bildiğiniz gibi Ozan Çolakoğlu ile 2016 yılında hayatını birleştirdi hatta bu evlilikten bir de erkek çocukları dünyaya geldi. Gülşen, Instagram hesabında sık sık oğlu Azur Benan’la fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmiyor hatta geçtiğimiz senelerde güzel şarkıcı, oğluyla birlikte konserlere ve etkinliklere de katılmaktan geri durmuyordu. Son zamanlarda ailesiyle yurt dışına taşınan Gülşen, Koronavirüs pandemisi sırasında Türkiye’ye döndüklerini açıklamıştı.

Sosyal Medyada Linçlendi!

Ülkeye döndükten sonra Koronavirüs pandemisi yasakları da kalkınca sahnelerin tozunu attıran sanatçılar listesinde zirveye oynayan Gülşen, 45 yaşında olmasına rağmen güzelliği, fiziği ve sahne kıyafetleriyle son yılların en konuşulan isimlerinden biri olmayı başardı. Sahneye çıkarken tercih ettiği cesur kıyafetlerle ve kusursuz fiziğiyle herkesin dikkatini çeken Gülşen, geçtiğimiz akşam yine sahnedeydi. Hayranlarını şarkılarıyla coşturan güzel şarkıcının, konser sırasında çekilen bir videosu sosyal medyaya düşünce ortalık karıştı. Ses sorunu yaşayan Gülşen’i neredeyse duyamıyorduk! Bu videonun ardından linçlenmeye başlayan Gülşen sosyal medyadan “sesini evde unutmuş” yorumlarını aldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz