Eltilerin Savaşı Sonunda Bitti: Alişan, Buse Varol ve Eltisi Merve Tektaş’ın Barıştığını Açıkladı!

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2023

Eltilerin Savaşı Sonunda Bitti: Alişan, Buse Varol ve Eltisi Merve Tektaş’ın Barıştığını Açıkladı!

Alişan ve Buse Varol sosyal medyanın en çok konuşulan çiftleri arasında yer alıyor. Evlendikleri günden beri Instagram’da sık sık fotoğraflar paylaşan Tektaş ailesi, Koronavirüs pandemisi sırasından derinden sarsılmış ve toparlanmaya çalışıyordu. Alişan’ın menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş’ın Koronavirüs nedeniyle vefat etmesinin ardından yıkılan Alişan, kardeşinin yokluğunu yeğenlerine hissettirmemek için elinden geleni yapıyordu. Ancak aynı dönemlerde Buse Varol kızı Eliz’i henüz kucağına almış ve ikinci kez anne olmuştu. Alişan’ın çocuklarından daha fazla yeğenleriyle ilgilenmesinden şikayetçi olan Buse Varol’la Alişan’ın ailesi arasında gerginlik yaşanmıştı. Hatta sırf bu nedenle Alişan ve Buse Varol’un arası açılmış ve boşanacaklarına dair haberler türemeye başlamıştı.

Buse Varol ve Merve Tektaş Barıştı!

Bu dönem sırasında evliliklerine bir şans daha vermeye karar veren Alişan ve Buse Varol çocuklarıyla mutlu mesut bir hayat sürüyordu ancak Buse Varol ne Alişan’ın annesi Suzan Tektaş, ne de merhum Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş ile görüşmüyordu. Hatta geçtiğimiz aylarda Instagram’dan Buse Varol’a gelen olumsuz bir yoruma Suzan Tektaş’ın beğeni bırakması magazin gündemini bir hayli meşgul etti. Geçtiğimiz Ramazan Bayramı bile Buse Varol ve Alişan’ın ailesinin barışmasına vesile olmadı. Ancak önceki gün Alişan’ın Instagram’da fotoğraf paylaşarak altına düştüğü not herkesin kafasını karıştırdı. Selçuk Tektaş, Merve Tektaş, kendisinin ve Buse Varol’un olduğu bir fotoğrafı paylaşan Alişan altına; “Sensiz hep eksiğiz… Ama sana söz, sen varmışsın gibi olacak her şey.. Şükürler olsun..” notunu düştü ve ardından Buse Varol ve Merve Tektaş’ın Instagram’dan takipleştiğini gördük.

Bugün ise Alişan Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katılarak Buse Varol ve Merve Tektaş’ın barıştığını itiraf etti. Bircan Bali ile konuşan Alişan’ın sesi titreyerek; “Seçmen kağıdı kalmıştı, çay demle geliyoruz dedim böylece çok şükür barıştılar. Bu duruma en çok sevinen Selçuk oldu” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz