Enişteden Şeyma’nın Bikinili Fotoğraflarına Veto! Bikini Reklamı Yaparken Üstüne Elbise Giydi

Aleyna

Haberler

2 Haziran 2023

Enişteden Şeyma’nın Bikinili Fotoğraflarına Veto! Bikini Reklamı Yaparken Üstüne Elbise Giydi

Geçtiğimiz aylarda 3 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Meedo ile şaşalı bir düğünle dünyaevine giren Şeyma Subaşı, evlenir evlenmez soluğu Japonya’da aldı. Dünyada adım atılmadık yer bırakmamaya yemin eden güzelimiz artık denize ve güneşe doyduğu için balayında Asya taraflarında karar kıldı ve arkadaşlarıyla birlikte Japonya’da güzel bir tatilin tadını çıkartıyor. Hatta Asya’yı oldukça seven Şeyma, Japonya’nın ardından Bali’ye giderek orada da tatiline devam etmeye karar verdi.

Şeyma Subaşı Transparan Kıyafetle Bikini Reklamı Yaptı!

Geçtiğimiz günlerde lüks kıyafetlerin kiralandığı bir markanın reklam yüzü olan güzelimiz, bugün ise bir arkadaşının bikini reklamını yaparken oldukça farklı tarz benimsedi. Bizler her zaman Şeyma’nın bikinili ve cesur pozlarına alıştık ancak 1 aylık eniştemiz Meedo, evlendikten sonra eşinin bu tarz paylaşımlar yapmasını istemiyormuş. Bu nedenle güzel fenomenimiz bikini reklamını “transparan” bir elbise ile yaptı. Evet, bikininin üstüne iç gösteren bir transparan elbise giyerek bikini reklamı yaptı.

Ancak Şeyma Subaşı’nın milyonlarca takipçisi bu duruma hiç alışık değil. Sonuçta Acun Ilıcalı’yla birlikteyken bile açınıp saçılmaktan kaçınmayan güzelimiz hatta bazı zamanlarda neredeyse çıplaklığa varan cesur pozlar veriyordu. Geçtiğimiz ay Meedo ile evlendikten sonra bikinili pozlara veda eden güzelimiz bikini reklamını “transparan” bir elbise ile yaptı. Ancak bu da sosyal medya kullanıcılarının tepkisine neden oldu.

Paylaştığı bir videoda; “Meedo bikinili fotoğraf paylaşmamı istemiyor, rahatsız oluyor” diyen Şeyma Subaşı, takipçilerinden birinin sorduğu “Eşin kıskanıyor mu yoksa daha güzel fotoğraflar gelirdi” sorusuna “Normal değil mi böyle olması saygı duymak lazım” demeyi de ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz