Emre Altuğ ve Çağla Şikel Medeniyetin Nirvanası Gibi! Çocuklar İçin Aynı Sokakta Oturuyorlar

Aleyna

Haberler

19 Kasım 2020

Emre Altuğ ve Çağla Şikel Medeniyetin Nirvanası Gibi! Çocuklar İçin Aynı Sokakta Oturuyorlar

Büyük bir aşkla evlenen Emre Altuğ ve Çağla Şikel, 7 yılın ardından boşandı. İkilinin hayatlarına başka insanlar girse de onlar çocukları için aynı sokakta oturmaya bile devam ediyor!

Emre Altuğ ve Çağla Şikel

Emre Altuğ ve Çağla Şikel büyük bir aşk yaşadı ve 2008’de evlendi. Her açıdan uyumlu ve çok mutlu görünen çift bir dönem beraber TV programı bile sundu ve uyumlarını cümle aleme gösterdi. Kuzey ve Uzay adında iki çocukları olan çiftin 2015’te boşanma kararı alması herkesi şok etti! 7 yılı evli olmak üzere 10 sene beraber olan “rüya çift” nasıl ayrılabilirdi?

“Kanlı bıçaklı olabilirdik”

Emre Altuğ ve Çağla Şikel

Boşanacaklarına dair en küçük bir ipucu bile olmayan çift ayrılınca dedikodu kazanları kaynamaya başladı. Birbirlerini aldatmalarından maddiyat meselelerine kadar pek çok iddia ortaya atıldı. Emre Altuğ beyefendiliğini göstererek bu iddialara karşı eski eşini korudu.

Emre Altuğ ve Çağla Şikel

Sevgi ve saygı bitmesin diye ayrıldık. Çocuklarımız olmasaydı kanlı bıçaklı olana kadar devam ederdik. 10 yıllık ilişkimiz, yaşadığımız muhteşem anlar ve iki çocuğumuz bu dedikoduları hak etmiyor” diyen Emre Altuğ, koca bir alkışı hak etti!

Emre Altuğ ve Çağla Şikel

Çağla Şikel de dedikoduları yalanladı ve “Çocuklarımın babasından nefret ederek ayrılmadım. Hayatımıza arkadaş ve iyi anne-baba olarak devam ediyoruz” diyerek eski eşini korudu. Kanlı bıçaklı ayrılan ünlülere alışkın olduğumuz bir ülkede çok güzel hareketler bunlar!

“Son ana kadar çabaladık”

Emre Altuğ ve Çağla Şikel

Emre Altuğ, aşkları bittiği için ayrıldıklarını ve son ana kadar bu evliliği kurtarmaya çalıştıklarını anlattı. Duruma zor alışabildiğini söyleyen Altuğ, özellikle çocuklarını istediği zaman göremediği için çok ağladığını da ekledi. Ama her şeyden önce çocuklarını düşünen medeni insanlar olarak bunu da atlatmanın bir yolunu buldular!

Aynı Sokakta Yaşıyorlar!

Emre Altuğ ve Çağla Şikel

Emre Altuğ ve Çağla Şikel, boşandıktan sonra çocuklarının her özel gününde ve tatillerde bir araya gelmeleriyle takdir topladı. Ama bilmediğimiz bir şey daha varmış! Emre Altuğ ve Çağla Şikel, çocukları için aynı sokakta oturmaya devam ediyormuş. Bu sayede, Kuzey ve Uzay istedikleri anda hem annelerini hem babalarını görme imkanına sahipler!

Emre Altuğ ve Çağla Şikel

Emre Altuğ, bu durum için “Başka yolumuz var mı? Boşanan ama çocuğu için düzgün geçinen ve birbirlerine anlayışlı davranan başka insanlar da vardır” diyerek yine puan topluyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz