Herkes Sadakatsiz’in Volkan’ına Kızıyor Ama Caner Cindoruk da Sevgilisini Aldatmış!

Aleyna

Haberler

19 Kasım 2020

Herkes Sadakatsiz’in Volkan’ına Kızıyor Ama Caner Cindoruk da Sevgilisini Aldatmış!

Ünlü oyuncu Caner Cindoruk’un Sadakatsiz dizisinde oynadığı “aldatan eş” Volkan karakteri çok tepki çekiyor. Ama Caner Cindoruk da bir zamanlar aynısını yapmış!

Caner Cindoruk

Caner Cindoruk bu sezon Sadakatsiz dizisinde Volkan karakterini oynuyor. 15 yıllık eşini aldatan ve eşinin etrafına yalandan bir ağ ören Volkan’a -özellikle sosyal medyada- türlü hakaretler yağıyor. Örneğin, Volkan’ın “bir insanın aynı anda iki kişiyi sevebileceğini” iddia ettiği şu sahne haftalarca konuşuldu.

Evli olmak aşık olmaya engel değilmiş” diyen Volkan karakteri, iki kadını da aynı anda ama farklı biçimde sevdiğini söyleyince çok tepki çekti. Halkımızın “oyuncuyu canlandırdığı karakter sanma” sendromu olduğu için tepkilerin bir kısmı da Caner Cindoruk’a gitti. Ama öğrendik ki, Caner Cindoruk gerçekten de bu tepkileri hak ediyormuş!

“Yapılış biçimi önemli”

Caner Cindoruk

Caner Cindoruk verdiği röportajlarda sadakatsizliği “muhtemelen” affetmeyeceğini söylüyor. “Yapış biçimi önemli” diyen Cindoruk, “İlişki yaşadığın biri başkasına aşık olursa ve gelip bunu söylerse bu onurlu bir harekettir” diyor. “Ama dürüst değilse o zaman sadece kendi arzularına yenilir” diye ekliyor. Ünlü oyuncu ne olursa olsun bir ilişki bitmeden öbür ilişkinin başlamaması gerektiğini söylüyor.

“Ben de arzularıma yenildim!”

Caner Cindoruk

Caner Cindoruk şaşırtıcı bir itirafta da bulunuyor. “Maalesef ben de kendi arzularıma yenildim” diyen Cindoruk, bunu yaptığına değmediğini söylüyor. “Vicdan azabı kaybolmuyor” diyen Cindoruk, yaşanan aşk bittiğinde ya da sevgililer birbirine yabancılaştığında böyle durumların olduğunu söylüyor.

Yıllar Sonra İtiraf Etmiş!

Caner Cindoruk ve Cansu Dere

Aşkın başlaması ne kadar büyülü oluyorsa bitmesi de garip oluyor” diyen ünlü oyuncu, onu aldattığını sevgilisine anlatamamış. “Bir ayrılık yaşanırken ortak bir hayattan, arkadaşlardan, ailelerden hatta hayvanlardan da ayrılıyorsun” diyen Cindoruk, bu yüzden yıllar sonra bu durumu itiraf edebilmiş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz