En İyi Kadın Oyuncu Listesinde Elçin Sangu Yer Alıyor

admin

Haberler

4 Ocak 2016

En İyi Kadın Oyuncu Listesinde Elçin Sangu Yer Alıyor

Son yılların en başarılı ve popüler dizileri arasında yer alan Kiralık Aşk dizisinin kadın oyuncusu Elçin Sangu, uzun yıllardır en iyi kadın oyuncu sıralamasında birinciliği üstlenen Tuba Büyüküstün’ü geçti. En iyi kadın dizi oyuncusu listesinde yıllardır birinci sırada duran Tuba Büyüküstün’ün artık yeni bir rakibi var.

Kiralık Aşk dizisi ile tanıdığımız Elçin Sangu, Türkiye Gençlik Ödülleri kapsamında halk oyları ile belirlenen “En İyi Kadın Dizi Oyuncusu’ listesinde Tuba Büyükstün’ü geçerek sosyal medyada en fazla konuşulan isimler arasında yer aldı.

Türkiye’de ve yurtdışında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Tuba Büyüküstün, Kiralık Aşk dizisi ile Elçin Sangu ile artık büyük bir rekabet yaşayacak.

Tuba Büyüküstün'ün Tahtı Sallanıyor

İki ünlü ve başarılı isim, Türkiye Gençlik Ödülleri tarafından internet ortamında düzenlenen halk oylamasında birbirleri ile yarıştılar. ‘En İyi Kadın Dizi Oyuncusu’ listesinde Elçin Sangu, büyük bir fark ile Tuba Büyüküstün’ü geçmeyi başardı. Hande Erçel, Burçin Terzioğlu ve Serenay Sarıkaya gibi isimlerin yer aldığı listede Sangu şimdilik en üst sırada yer alıyor.

1 milyon 414 bin kişinin oyunu toplayarak birinci sıraya yerleşmeyi başaran Sangu’nun hemen ardından ikinci sırada Büyüksütün yer alıyor. Hande Erçel ve Burçin Terzioğlu gibi isimler ise Büyüküstün’ü takip eden isimler arasında yer alıyor. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz