Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Dizisi Yeniden Başlıyor!

admin

TRT 1

4 Ocak 2016

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Dizisi Yeniden Başlıyor!

Ramazan ayında günlük olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisi için yeni bölümlerin hazırlıklarına başlandığı öğrenildi. Dizide Yunus Emre karakterini canlandıracak olan Gökhan Atalay, Instagram hesabından yaptığı açıklama ile dizinin takipçilerini mutlu etmeyi başardı.

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisi Ocak ayında TRT 1 ekranlarında hayranları ile buluşacak. Dizinin oyuncu kadrosuna eklenen ve Kurtlar Vadisi dizisindeki Baltazar karakteri ile tanıdığımız Murat Aydın’da dahil olmuş durumda.

Ocak Ayında Yeni Bölümler Başlıyor

Yeni bölümünün çekimleri devam eden dizi, tekrar TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yayın tarihi şimdilik tam olarak bilinmiyor. Ancak TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin Ocak ayı içerisinde izleyenleri ile buluşacağı söyleniyor. Usta oyunculardan olan Payidar Tüfekçioğlu’nun, Tapduk Emre karakteri ile sunduğu performans geçtiğimiz sezon herkes tarafından beğenilmişti. Karakterin bu kadar popüler olması hayranları tarafından sosyal medya platformlarında da konuşulmasına yol açmıştı.

İzleyenlerin bu olumlu geri dönüşlerini göz ardı etmeyen TRT yönetimi ise, dizinin devam etmesi kararını alarak izleyenleri mutlu etti. Ramazan ayına özel olarak yayınlanan ünlü ve popüler dizi artık Ocak ayı ile birlikte haftalık bir dizi olarak ekranlara getirilecek.

Kara Sevda dizisi ile yeni sezonda anlaşma yapan Payidar Tüfekçioğlu’nun bu diziye başlaması ise ufak bir sorun teşkil ediyordu. Ancak Kara Sevda dizisinin çekimlerinin aksamasından sonra oyuncunun bu diziden ayrılması ile bu sorun da ortadan kalkmış oldu. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz