Kenan İmirzalıoğlu Yeni Dizisi ile Geri Dönüyor

admin

Haberler

4 Ocak 2016

Kenan İmirzalıoğlu Yeni Dizisi ile Geri Dönüyor

Ay Yapım’ın dizileri son dönemlerde ekranlarda reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Ayrıca film sektöründe de başarılı işler yapan Ay Yapım, bu kez ünlü isimler ile 2016 yılında yine yükselmeyi hedefliyor.

Ay Yapım, Kenan İmirzalıoğlu için 2016 yılı sezonu için anlaştığını açıkladı. Yeni dizinin isminin ve hangi kanalda yayınlanacağı ise şimdilik bilinmiyor. Son yılların en ünlü ve başarılı oyuncuları arasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy ve Kenan İmirzalıoğlu ile anlaşma yaptığını açıklayan Ay Yapım, yeni sezona güçlü bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Gelen yeni haberlere göre Kıvanç Tatlıtuğ’da yeni dizisi ile Star TV ekranlarında karşımıza çıkacak. Çağatay Ulusoy ve Merve Boluğur’un dizi projesi içerisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun da yer alacağı ise netlik kazanmış durumda.

Kenan İmirzalıoğlu’nun Aşkı

Kenan İmirzalıoğlu ile uzun süredir birlikte olan Sinem Kobal pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Uzun süredir ekranlarda gözükmeyen Sinem Kobal’ın, Kenan İmirzalıoğlu ile yaşadığı bu aşktan dolayı aynı dizide rol alabileceği gündeme geldi.

Son olarak Hürrem Sultan dizisinde Ayşe karakterini canlandıran Sinem Kobal, diziden ayrıldıktan sonra öğrencilik hayatına ağırlık vererek dizi setlerine kısa bir süre ara vermişti. Dadı dizisi ile ekranlara ‘Merhaba’ diyen ünlü oyuncunun yeni dizi ekibi içerisinde yer alıp almayacağı ise şimdilik tam olarak bilinmiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz