Enis Arıkan’dan Eurovision tepkisi! Bana yapılan ayıptır…

Tvyayinakisi.com

Haberler

1 Haziran 2020

Enis Arıkan’dan Eurovision tepkisi! Bana yapılan ayıptır…

Enis Arıkan Eurovision başarısını konuşmaya devam ediyor.  Eurovision şarkı yarışmasında birinci olan Sertap Erener’in ‘Everyway That I Can’ şarkısı geçtiğimiz günlerde bir başarıya daha imza attı. 17 yıl sonra Euorovision resmi kanalı üzerinden yapılan oylamada yeniden birinci seçildiğini duyuran başarılı sanatçı Sertap Erener, gururlandığını ve çok mutlu olduğunu belirtti. Sertap Erener’i açıklamasının üzerine Enis Arıkan’da esprili bir göndermeyle sanatçıyı tebrik etti.

Letonya’nın başkenti Riga’da yapılan Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil eden Sertap Erener birincilik kürsüne çıkmayı başardı. 2003 yılında yarıştığı günü ve puanlamayı hala büyük bir heyecan hissederek anlatan Sertap Erener’e oyuncu Enis Arıkan’dan destek geldi.

Acun Medya tarafından yapılan 2018 yılındaki O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında Sertap Erener’in ‘Everyway That I Can’ şarkısı seslendirerek tüllerle dans koreografisini yapan Enis Arıkan oldukça beğeni toplamıştı. Şarkının yeniden birinci seçilmesinden sonra başarılı oyuncu kendi sosyal medya hesabından takipçilerini gülümsetecek bir paylaşım yaptı. O Ses Türkiye çekimlerinde büyük alkış toplayan performansının fotoğrafını paylaşan Arıkan, “Vay be başarımın üzerinden 17 yıl geçmiş” notunu düştü. Eğlenceli paylaşımına binlerce beğeni alan Arıkan’a Pınar Altuğ Atacan “O kadar oldu mu ya?” yorumuyla destek oldu.

ENİS ARIKAN’IN EUROVİSİON BAŞARISI DERS KİTAPLARINA KONU ALDI

blank

Acun Ilıcalı’nın sevilen yarışma programı Survivor’un bayram özel programında “Anlat Bakalım” oyunuyla sempati toplayan Enis Arıkan partneri Nisa’ya kendisini “Eurovision’da birinci oldum” diyerek esprili bir şekilde tanıttı. Bu esprinin sonrasında sosyal medya kullanıcıları Enis Arıkan’ın O Ses Türkiye’deki ‘Everyway That I Can’ performansını hatırlayarak bu konuyu mizahlarına alet etti.

Enis Arıkan’ın kendi sosyal medya hesabından paylaştığı ders kitabı fotoğrafı ile takipçilerini kahkahaya boğdu. Fotoğrafta “2003 yılında Türkiye’yi ‘Everyway That I Can’ şarkısıyla Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil ederek birinciliği kazanan sanatçı aşağıdakilerden hangisidir?” sorusu yerini aldı. Sorunun cevaplarında ise; Tarkan, Sertap Erener, Sezen Aksu, Mustafa Sandal ve Mazhar Alason gibi ünlü isimler yer aldı. Mizah düşkünü sosyal medya kullanıcı ise soruya “F” seçeneğini de ekleyerek Enis Arıkan yanıtını yazdı. Bu görseli kendi hesabından paylaşan Enis Arıkan “Bu bana yapılan büyük bir ayıptır” diyerek yanıtlara alaycı bir sitem gönderdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz