Larissa Gacamer’in acı kaybı… Nasıl garip bir duygu anlatamam…

Tvyayinakisi.com

Haberler

30 Mayıs 2020

Larissa Gacamer’in acı kaybı… Nasıl garip bir duygu anlatamam…

Yabancı gelin Larissa Gacemer sempatik tavırları ve içten halleriyle Türkiye’nin kıdemli yengesi haline geldi. 5 Kasım 1988 yılında Brezilya’nın Sao Paulo kentinde doğan Larissa oyunculuk kariyerini taçlandırmak için geldiği Türkiye’de hayatının aşkını bularak evlenmiştir. Eşi Burak Gacemer ile sosyal medya hesaplarından eğlenceli gönderiler paylaşan sempatik çift bu sefer sevenlerini üzdü. Larissa ve Burak Gacemer çifti vefat eden köpekleri Maya’ya veda etti.

ATV’de yayınlanan Krem dizisindeki Rüya karakteriyle Türklerle ilk defa tanışan Larissa içten halliyle halkın gönlünde taht kurmayı başardı. Eşi Burak Gacemer ile sosyal medya hesaplarından paylaştığı videolar ile dikkatleri üzerine çeken çift “tatlılık” sıralamasında üst yerlere ulaşmayı başardı. Magazin dünyasının birbirine en çok yakıştırılan ve parmakla gösterilen çifti birbirlerine olan sevgileriyle de örnek olmayı başardı.

Geçtiğimiz günler “ne zaman çocuk yapacaksınız?” sorusuna bütün içtenliğiyle cevap veren Larissa; “Çocuğum olmuyor. Bende sağlıksal bir sorun var ve Burak beni böyle kabul etti” dedi. Sosyal medya paylaştığı bu videonun ardından başta ünlü isimler olmak üzere pek çok kişiden güzel oyuncu Larissa’ya destek mesajları geldi. Güzel sambacıyı duygulandıran destek hayat arkadaşı Burak Gacemer’den geldi. Eşinin paylaştığı videonun altına yorum yapan Burak Gacemer “Sen bana yetersin” ifadesini kullandı. Burak Gacemer’in bu davranışı alkış toplarken yaklaşık 178 bin beğeni aldı.

Örnek davranışın ardından hayranlarından övgü toplayan Burak ve Larissa bu seferde köpekleri Maya için yaptıkları hareketle adından söz ettiriyor.

LARİSSA VE BURAK’TAN YÜREK BURKAN VEDA

blank

Vefat eden köpeklerine veda etmek zorunda kalan güzel model Larissa Gacemer’in hüzün dolu paylaşımı ilk defa hayranlarını duygulandırdı. Köpeği Maya ile bir fotoğrafını paylaşan Larissa, “Bugün evde birkaç bölümü boyattık. Duvarlarımızda kalan pati izlerinin üzerinden geçmek zorunda kaldık. Nasıl garip bir duygu, anlatamam.” ifadelerini kullandı. Yakın bir arkadaşlarının köpeğinin ismini Maya koymasından duyduğu mutluluğu beliren Larissa eşi Burak’a “Sadece şunu söylemek istedim; teşekkür ederim Maya’yı hayatıma dahil ettiğin için. Dünyanın en tatlı köpeğiydi” minnetlerini iletmeyi ihmal etmedi.

Larissa Gacemer’in duygu dolu paylaşımından sonra eşi Burak Gacemer’de “İkimizin hayatına katılan ışık ve renk sensin. Seni seviyorum.” yorumunu yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz