Oğuzhan Koç’la Tek Celsede Boşanan Demet Özdemir, Tatilde Paylaştığı Bikinili Pozlarla Ortalığı Yaktı!

Aleyna

Haberler

6 Haziran 2023

Oğuzhan Koç’la Tek Celsede Boşanan Demet Özdemir, Tatilde Paylaştığı Bikinili Pozlarla Ortalığı Yaktı!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, geçtiğimiz ay evliliklerini yürütemediklerini söyleyerek tek celsede boşanmıştı. 8 ay kadar evli kalan çiftimizin ayrılmasına hepimiz oldukça üzülmüştük. Hatta boşanmanın ardından Oğuzhan Koç’un doğum gününü kutlarken; “Allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın” sözleri ima olarak algılanmış ve ünlü şarkıcının aşk acısı çektiği iddia edilmişti. Oğuzhan Koç’un aşk acısı çektiği iddia ediliyor olsa da eski eşi Demet Özdemir, “Adım Farah” dizisinin çekimleri biter bitmez soluğu tatilde aldı. Arkadaşlarıyla tatile çıkan güzel oyuncunun kusursuz fiziği ile paylaştığı bikinili fotoğraflar Instagram’ı yakıp geçmeyi başardı.

Tek Celsede Boşanmışlardı!

Çiftimiz geçtiğimiz yıl masal gibi bir düğünle dünyaevine girmişti, sosyal medyada hala düğün konuşulmaya devam ederken her ne olduysa çiftimizden ayrılık sinyalleri gelmeye başladı. Çiftimiz her defasında bu iddiaları yalanlamış olsa da son olarak Instagram’dan ortaklaşa bir açıklama yaparak boşanacaklarını duyurdular. Açıklamada; “Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp sona erdirme kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor; onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas şekilde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz. Siz basın mensubu arkadaşlarımızın da bu sürece aynı hassasiyetle yaklaşmasını önemle rica ediyoruz” ifadelerini kullanıldı. Bu açıklamanın ardından apar topar dava sürecine geçen çiftimiz tek celsede boşandı!

Demet Özdemir’e Ayrılık Yaradı

Ayrılığın ardından Oğuzhan Koç’un aşk acısı çektiği iddia ediliyordu ancak Demet Özdemir’e ayrılık yaramış olacak ki, “Adım Farah” dizisinin çekimlerinin bitmesinin ardından soluğu tatilde aldı. Tatilde oldukça keyifli olduğu gözlenen güzel oyuncu paylaştığı fotoğraflarla da Instagram’ı yakıp geçiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz