Ermeni Soykırımı Paylaşımıyla Tepki Çeken Hazar Ergüçlü’nün Unutturma Politikası: “Rezil Günlerde Bile…”

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2021

Ermeni Soykırımı Paylaşımıyla Tepki Çeken Hazar Ergüçlü’nün Unutturma Politikası: “Rezil Günlerde Bile…”

Geçtiğimiz günlerde sözde Ermeni Soykırımı hakkında yaptığı paylaşımla eleştiri oklarının hedefi olmaktan kaçamayan güzel oyuncu Hazar Ergüçlü, bugün Hello dergisine verdiği röportajda kendisinden 19 yaş büyük yönetmen sevgilisi Onur Ünlü hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hazar Ergüçlü

Sözde Soykırım Paylaşımıyla Linçlendi!

Geçtiğimiz hafta ABD Başkanı Biden’ın sözde Ermeni Soykırımını kabul ettiğine yönelik açıklaması ülke çapında ses getirdi! Birçok ünlü ve sosyal medya kullanıcısı Biden’a tepkisini göstermekten geri durmadı. Fakat bazı ünlülerimiz ise Biden’ın açıklamalarını destekler nitelikte paylaşımlar yapınca sosyal medya karıştı.

Hazar Ergüçlü

Ermeni Soykırımını kabul eden ve buna yönelik paylaşım yapan ünlülerden biri de 29 yaşındaki güzel oyuncu Hazar Ergüçlü’ydü! Güzel oyuncunun Ermeni Soykırımını andığı Instagram paylaşımı kısa sürede bütün sosyal mecralarda yayılınca; Hazar Ergüçlü büyük bir linçle karşı karşıya kaldı. Hem ünlüler camiasından hem de sosyal medya kullanıcılarından linçlenen Hazar Ergüçlü; Instagram fotoğraflarını yoruma kapattı ve paylaştığı storyi de kaldırmak zorunda kaldı.

blank

“En Rezil Günlerde Bile!”

Yaşananları unutturmak için Hello dergisine röportaj veren Hazar Ergüçlü, kendisinden 19 yaş büyük yönetmen sevgilisi Onur Ünlü hakkında söyledikleriyle dikkat çekti! Meğerse güzel oyuncu aşkın ne demek olduğunu Onur Ünlü’yle birlikte olmaya başladıktan sonra anlamış; “Onur benim hem sevgilim hem en iyi arkadaşım. Onu bulduğuma inanamıyorum, çok şanslıyım. O, hayatıma girene kadar gerçek hayat nedir bildiğimi zannediyordum; ama bilmiyormuşum. Bayağı sert bir şekilde öğrendim. Ama iyi oldu. Erkenden hayatta zor dersler alıp rahatladım. Onur’dan önce aşkı bambaşka tarif ederdim. Bir kere bildiğim hiçbir şeye benzemiyormuş gerçek aşk, onu öğrendim. Filmlerde gördüğümüz aşk tanımlaması korkunç yanıltıcı ve yanlışmış genellikle. Benim için aşk, sadece birlikte iyi günler yaşarken değil; rezalet günler, anlar yaşarken de onun için kalbinin çarpması demek. Israrla orada durmaya devam etmek demek aşk.”

Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü

Hatta Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü taban tabana zıt karakterlermiş; “Ortak bir yönümüz yok. Her şeyimiz ama her şeyimiz birbirine tamamen zıt! Belki bir tek çalışkanlığımız derim ama onda da Onur beni geçer. Ben hayatımda bu kadar çalışkan insan görmedim. Yaşadığım ilişki beni değiştirdi. Bambaşka biriyim. Yaşadıklarıma, öğrendiklerime inanamıyorum. Daha rahat, daha mutlu, hayatla barışık biri oldum zaman içinde. Bakalım daha neler değişecek. Çok heyecan veriyor bu bana.”

Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz