Bu Sefer Arasa da Bulamaz! Müge Anlı’nın Evinde Minik Hırsız: Lokum Gözünü Puzzle’a Dikti!

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2021

Bu Sefer Arasa da Bulamaz! Müge Anlı’nın Evinde Minik Hırsız: Lokum Gözünü Puzzle’a Dikti!

Milli Sherlock’umuz Müge Anlı, Instagram paylaşımlarıyla yüzümü güldürmeye devam ediyor. Bugün takipçileriyle Pazar videosu paylaşan güzel sunucunun puzzle parçalarını köpeği lokum mideye indirince ortalık karıştı. Müge Anlı o puzzle parçalarını artık arasa bile bulamaz!

Müge Anlı

Instagram’a Geldi Ortalık Şenlendi!

Uzun yıllardır ATV ekranlarında yayınlan ve binlerce kişinin yüzünü güldüren Müge Anlı; sonunda çevresinden ve seyircilerinden gelen ısrara dayanamadı! Sosyal medyadan uzak duruşuyla ve magazin dünyasına malzeme vermemesiyle bilinen Müge Anlı, sonunda Instagram hesabı açarak dijital dünyaya adım attı.

Müge Anlı

Kısa sürede Instagram aleminde büyük bir sevgi seliyle karşılanan güzel sunucu, 24 saatten kısa bir sürede 1 milyon takipçiye ulaşmayı da başardı. Şu anda ise Müge Anlı’nın Instagram’da tam 1,8 milyon takipçisi var. Bu kadar kısa sürede milyonlarca kişiye erişmek, ulaşmak büyük bir başarı! Hem televizyon ekranlarında hem de sosyal medyada oldukça sevilen Müge Anlı; Instagram’ı da oldukça aktif kullanıyor.

Müge Anlı

O Puzzle Parçalarını Artık İstese Bile Bulamaz!

Hesabını açtığı ilk günden itibaren programdaki hocaları da Instagram’a sürükleyen Müge Anlı, her fırsatta programda takındığı ciddi, mesafeli ve soğuk tavrından aslında ne kadar uzak olduğunu bizlere gösteriyor. Mesela, Instagram sayesinde Müge Anlı’nın folklör oynadığını, kanun çaldığını ve canlı yayın arasında kuliste set ekibine şarkılar söylediğini öğrenmiş olduk!

On parmağında on marifet Müge Anlı, hem çok yardımsever hem de çok yetenekli! Günlük hayatından kesitleri Instagram takipçileriyle paylaşmaktan geri durmayan güzel sunucu bugün köpeği Lokum’un puzzle parçalarını yediği anları paylaştı! Müge Anlı’nın köpeği Lokum, puzzle parçalarını bir güzel mideye indirerek; puzzle’ın tamamlanmasına izin vermedi. Güzel sunucu şakayla karışık Lokum’a kızmayı ihmal etmedi. Ah Lokum ah, Müge Anlı o puzzle parçalarını istese de bulamayacak artık!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz