Dedikodu Kazanı: Seren Serengil’in Son Hali Korkuttu, İbrahim Tatlıses Evlendi, Bahar Candan’ın Arkadaş İlanı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

2 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Seren Serengil’in Son Hali Korkuttu, İbrahim Tatlıses Evlendi, Bahar Candan’ın Arkadaş İlanı!

Dedikodu kazanı bugün de fokurdamaya başladı! Bakalım 2 Mayıs Pazar günü sokağa çıkma kısıtlamasında ünlülerimiz neler yapmış. Hazırsanız magazin turumuz başlıyooor.

1. Seren Serengil’in Zayıflığı Herkesi Korkuttu!

Son olarak geçtiğimiz haftalarda Söylemezsem Olmaz canlı yayınında fenalaşan Seren Serengil, “Dumping Sendromu” yüzünden zor günler geçiriyor. Kilo vermesi durdurulamayan güzel yorumcunun Fethiye’den paylaştığı son fotoğraf ise herkesi korkuttu! Sağlıksız bir şekilde zayıflamaya devam eden Seren Serengil, vücudunda sadece 4 kilo yağ kaldığını ve istede bile kilo alamadığını açıkladı. Hatta birçok kişi fotoğrafın şop olduğunu düşündü! Bu arada detaylar için:

2. Ali Atay’dan Hazal Kaya’ya Aşk İtirafı!

Hazal Kaya ve Ali Atay

Sosyal medyadan uzak durmayı tercih eden Ali Atay, bugün Hürriyet Gazetesinden Hakan Gence’ye konuştu ve Hazal Kaya ile “üst perdeden bir aşk” yaşadıklarını anlattı; “Bizim için aşk bir süre sonra daha kuvvetli, başka türde, büyük bir şeye dönüştü. Birbirimize daha yüksek bir perdeden âşık olduğumuzu düşünüyorum. Hazal’la aramızda çok güçlü bir bağ var. Nedenlerini araştırmıyor, sadece var olan bu sürecin tadını çıkarıyoruz. Yarın her şey değişir mi? Bilemem, ilgilenmiyorum yarın ne olacağıyla.” Bu arada detaylar için:

3. Hercai’nin Set Çalışanı Akın Akınözü’nü Savundu!

Akın Akınözü

Hercai’nin yıldızı Akın Akınözü ve yapım ekibi arasında yaşanan kriz bir türlü çözülmüyor! Son olarak Suat Erdoğmuş’un Akın Akınöz hakkında yaptığı açıklama ve yakışıklı oyuncunun habersiz çekilmiş videosu ortalığı karıştırmıştı. Bugün ise Akın Akınöz’ün karavan sorumlusu Instagram’dan bir açıklama yayınlayarak; ünlü oyuncunun kumpasa düşürüldüğünü açıkladı. Bu arada detaylar için:

4. Bahar Candan Maaşlı Arkadaş Arıyor!

Bahar Candan

TV8’in moda yarışmalarıyla adını duyuran Candan kardeşlerden Bahar Candan son olarak Uludağ’da saldırıya uğramış ve yaralanmıştı. Bu travmayı kısa sürede atlayan Bahar, şimdi de aylık 5 bin TL + SKG + Yemek’e kendisine arkadaş arıyormuş! Instagram hesabından “arkadaş ilanı” paylaşan Bahar yine herkesi şaşırttı!

5. İbrahim Tatlıses 5. Kez Evlendi!

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya

İbrahim Tatlıses, kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini İbo Show’da açıkladı; “Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim” Geçtiğimiz haftalarda evleneceğine dair iddiaları yalanlayan İbrahim Tatlıses’in bu hamlesi herkesi şaşırttı

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz