Ertuğrul’u Bekleyen Büyük Sürpriz Ortaya Çıkıyor

admin

TRT 1

15 Mart 2016

Ertuğrul’u Bekleyen Büyük Sürpriz Ortaya Çıkıyor

Engin Altan Düzyatan ve Kaan Taşaner’in başrollerinde yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinde Hülya Darcan, Didem Balçın ve Nurettin Sönmez gibi ünlü isimler de yer alıyor. 16 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde büyük bir kapışma izleyenleri bekleyecek.

Fenomen haline gelen Diriliş Ertuğrul’un 50. yeni bölümünde Ertuğrul artık Gümüştekin’in yüzüne karşı şüphe duyduğu her şeyi anlatma kararı alır. Bu duruma öfkelenen Gümüştekin ile Ertuğrul’un arası giderek açılmaya başlar. Obada ise bu durum büyük bir etkiye sebep olur. Obada yaşanan bu ikilinin gerilimi aynı zamanda Ertuğrul ile Gündoğdu’nun da karşı karşıya gelmesine yol açar.

Gümüştekin, tüm olup biten olaylardan sonra artık kızı Goncagül ile Gündoğdu’nun evlenmesinin mümkün olamayacağını belirtir. Hayme Ana ise gerçekleri öğrendikten sonra düğünü istemediğini belirtir ve Gümüştekin’e bir rest de Hayme Ana’dan gelir.

Düğün gecesi için yapılan planları artık hayata geçirmek isteyen Aytolun, obadaki tansiyonun yüksek olmasından yararlanarak olayları daha da ateşlemeye başlar. Bamsı ve Turgut’un büyük kapışması ise olayların çözülmesine yol açacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz