Eve Dönüş Dizisi 22. Bölümü ile Final Yaptı

admin

Haberler

15 Mart 2016

Eve Dönüş Dizisi 22. Bölümü ile Final Yaptı

Geçtiğimiz Ekim ayında ATV ekranlarında yayınlanmaya başlanan Eve Dönüş dizisi düşük reyting sonuçlarının kurbanı oldu ve final yaptı. 22. bölümü ile ekranlara veda eden Eve Dönüş dizisinin final bölümünde yaşananlar haberimizde yer alıyor.

Kızına kavuşacağını öğrenen Leyla artık mutlu olmaya başlar ancak yurtta Elif’i bulamayan Leyla öfkesinden çılgına dönmeye başlar. Elif’in yurdu terk ettiğini ve kaçtığını belirten Düdüklü, diğer çocukların gerçekte yaşananları söylememesi için onları tehdit eder. Elif’in aniden kaybolması ile ilgili tutuklanan kişi ise Düdüklü olur. Leyla yaşadığı sıkıntılardan dolayı sağlığını kaybetmek üzeredir ve sık sık bayılma nöbetleri yaşar.

Herkesin Kaderi Kürşat'ın Kararlarına Bağlı

Leyla’ya karşı kızını bulacağına dair söz veren Yusuf ise her yerde Elif’i aramaya başlar. Fakat Canan, Elif’i yurt dışına göndererek onu sonsuza kadar saklamaya niyetlidir. Canan’ın planları yolunda giderken, Yusuf ani bir şekilde Elif ile ilgili büyük bir ipucu yakalar. Artık insanların kaderi Kürşat’ın eline bağlıdır. Leyla’nın Pınar olduğundan emin olmaya başlayan Kürşat’ın hamleleri tek tek yapmaya başlaması bütün gidişatı sonsuza dek değiştirir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz