Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. Bölümünde Heyecan Dolu Anlar

admin

Haberler

14 Mart 2016

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. Bölümünde Heyecan Dolu Anlar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. yeni bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. Yayınlanan her bölümü ile ilgi çekmeyi başaran dizinin yeni bölümünde savaş artık başlamak üzere. Başrollerinde Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca’nın bulunduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 15 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00’da ATV ekranlarında yayınlanacak.

Ünal Kaplan için yapılan tuzaklar artık iki taraf arasındaki savaşın başlamasına yol açacak. İki tarafın da amacı artık hayatta kalmak olacaktır. Devletin açıkladığı raporlara göre Çakırbeyli’nin Viktor ile anlaşma yapması artık şart olmuştur. Hızır’ın taraflar ile anlaşmaya sıcak bakmaması ise olayları karıştırır. Masadaki diğer kişiler ve ayrılanlar Viktor ile birlikte Bülent takma adlı kişinin tehditleriyle uğraşmak zorunda kalırlar.

Bülent kod adı ile ortalıkta dolanan Mahmut, Nurten sayesinde Hızır’ın özeline tekrar girmeyi başarır. Meryem ile boşanacak olan Hızır, Nazlı ile de arası açılınca kendisini büyük bir boşlukta bulur. Nazlı ise bekar bir anne olarak sade bir yaşam sürmek isterken karşısına sürekli olarak yeni engeller çıkmaya başlar. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz