Ertuğrul’u Bekleyen Kötü Sürprizler

Ertuğrul’u Bekleyen Kötü Sürprizler

Diriliş Ertuğrul TRT 1 ekranlarında yeni sezonda da tüm heyecanı ile yayınlanmaya deavm ediyor. 41. bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Ertuğrul, Tuğtekin ve Alplerinin katili olmadığını ispat edebilmek için kendi isteğiyle obaya gelerek yargılanmak ister.

Fakat işler Ertuğrul’un aklında planladığı gibi gitmemeye başlar. Ertuğrul hakkında çıkan ölüm kararı sürpriz olayların yaşanmasına sebep olur. Noyan ise yine boş durmaz ve askerlerinin öldürülmelerini göze alarak onları obaya gönderir. Bu durum Ertuğrul’a karşı olanların daha çok destek almasına yol açar.

Yaralı olan Tuğtekin ise obaya gelebilme planları yapmaya başlar. Ertuğrul’u bekleyen kötü sürprizler de işin içine girince Tuğtekin’in planları suya duşmaya başlar. Noyan, Rahman üzerinden Ertuğrul’a planlar yapmaya başlar. Ortaya çıkan büyük planlar ise obada büyük sorunların başlamasına yol açar.

Toyda Ertuğrul’u bekleyen korkunç son ve Ertuğrul’un Kocabaş’ın kellesini kesmesi obada beklenmedik etkiler ortaya çıkartır. Olaylar karşısında ise herkes Ertuğrul’a şüphe ile yaklaşmak zorunda kalır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz