Paramparça 49. Bölümünde Şaşırtan İtiraf

admin

Star TV

17 Ocak 2016

Paramparça 49. Bölümünde Şaşırtan İtiraf

Paramparça dizisinde heyecan dolu bölümler yaşanmaya devam ediyor. 49. bölüm fragmanı yayınlanan dizide Gülseren artık Harun ile ilgili gerçeği öğrenecek ve bu inanılmaz itiraf ile ortalık iyice karışmaya başlayacak. Harun’u yalıda görünce şaşıran Cihan sinirlerine hakim olamayıp Harun ile kavga etmeye başlar. Dilara ise kavga esnasında bayılır. Yalıya gelen doktor Dilara’nın hamile olduğunu söyleyebileceği için Dilara sadece yanında iyileşmesini bekleyen Ozan’ın oradan ayrılmasını istemektedir.

Dilara ile Harun arasındaki büyük ilişkiyi öğrenen Rahmi Bey de vakit kaybetmeden Harun’un yanına gider. Ölmek ile öldürmek arasında kalan Rahmi Bey, Harun’un yaptığı ‘Cihan’a beslediğim düşmanlık kadar Dilara’ya aşığım’ itirafı ile derinden sarsılır.

Diğer yandan geleceğini baştan yaratmaya çalışan Gülseren tamamen tesadüf eseri bir şekilde Çiğdem ile Harun arasındaki ilişkiyi fark eder ve Cihan’a her şeyi anlatır. Gülseren ve Cihan bir an önce evlenmekten başka seçeneklerinin kalmadığını çok geçmeden anlarlar.

Paramparça Dizisine Yeni Oyuncular

Başrol oyuncuları arasında yer alan Nurgül Yeşilçay’ın ayrılması ile birlikte diziye gelecek iki yeni isim ise belli oldu. Şeref Meselesi dizisinden tanıdığımız Şükran Ovalı ve Avrupa Yakası dizisinden tanıdığımız Hümeyra Akbay.

Paramparça dizisinin yeni bölümü 18 Ocak Pazartesi akşamı saat 20:00’da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz