Eser Yenenler Yine “Komşu Teyze” Oldu! Berfu Yenenler Onu Eleştirenlere Bu Kez Mizahla Cevap Verdi

Aleyna

Haberler

4 Mart 2021

Eser Yenenler Yine “Komşu Teyze” Oldu! Berfu Yenenler Onu Eleştirenlere Bu Kez Mizahla Cevap Verdi

Ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler, eşi Berfu Yenenler’le eğlenceli içerikler üretmeye devam ediyor. Eser Yenenler, bu kez oğlu Kuzey’in başına bela oldu!

Eser Yenenler

Ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler, hayatımıza 2008’de başlayan “Çok Güzel Hareketler Bunlar” programıyla girdi. 13 sene sonra da “Çok Güzel Hareketler 2″de Yılmaz Erdoğan’ın koltuğunu devraldı!

Eser Yenenler Berfu Yenenler

İşindeki bu başarısının yanında, mutlu bir aileye de sahip. Eşi Berfu Yenenler’le ikinci çocukları Mete’ye kavuşmak için gün sayıyorlar. Bir insan daha ne ister?

Berfu Yenenler

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler ilişkisi ilk duyulduğunda, Berfu Yenenler hakkında bilinen yegane şeyler endüstri mühendisi olması ve çekingenliğiydi. Meğer tam Eser Yenenler’in kafasında bir insanmış! Pandemi döneminde beraber çektikleri videolarla sosyal medyanın en popüler çiftlerinden biri oldular. Hatta Berfu Yenenler bu konuda bir ödül bile aldı!

Kuzey “Emmi” de Videolarda!

Biraz büyüyünce minik oğulları Kuzey de bu videoların bir parçası olmaya başladı. Örneğin, ailesinin dağınıklığından bıkıp evi temizlemeye başlayan Kuzey’in eğlenceli anları çok sevildi.

En popüler videolardan biri de, Eser Yenenler’in komşu teyze kılığında oğlunu darladığı anlardı! Bu “komşu teyze” tiplemesi, Yenenler ailesini eleştirel yorum bombardımanına tutan insanlara bir gönderme olsa gerek!

Kuzey’in çaresizliği gülsek mi, üzülsek mi dedirtiyor gerçekten de! Bugün, Kuzey’in komşular tarafından esir alındığı bir video daha geldi.

“Nazardan ayağı çatlamış”

Minik Kuzey, önceki gün bir talihsizlik yaşadı. Kuzey’in ayağında çatlak olsa da, neyse ki hala videolara dahil olabilecek kadar güçlü! Eser Yenenler, bir kez daha komşu teyze kılığına girerek oğluyla dedikodu yaptığı anları paylaştı.

Eser Yenenler, “Anası Kuzey’i paylaşa paylaşa nazar değdirdi, ayağını çatlattı diyorlar. Kuzey hastanede ortalığı ayağa kaldırmış, anası çocuğu asosyal yapmış. Arkadaş edinmesin diye bir de kardeş yapıyor şimdi diyorlar” sözleriyle kötü düşünen herkese bir güzel ayar verdi! Biz de minik Kuzey’e geçmiş olsun diyoruz, umarız yakında hiçbir şeyi kalmaz.

.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz