Survivor’dan Sadakatsiz’e Transfer Oldu! Cemal Hünal Yaşadıklarını ve Yarışmadaki Favorisini İlk Kez Açıkladı

Aleyna

Haberler

4 Mart 2021

Survivor’dan Sadakatsiz’e Transfer Oldu! Cemal Hünal Yaşadıklarını ve Yarışmadaki Favorisini İlk Kez Açıkladı

Ünlü oyuncu Cemal Hünal, Hürriyet gazetesine verdiği röportajda “Survivor”la ilgili detayları ve “Sadakatsiz”e nasıl katıldığını anlattı.

Cemal Hünal

Ünlü oyuncu Cemal Hünal, son dönemin en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Önce, onu meşhur eden kült film “Issız Adam”daki unvanının hakkını vererek ıssız adaya, yani “Survivor”a gitti!

Cemal Hünal Cansu Dere

Ama yaşadığı rahatsızlıklar nedeniyle yarışmaya devam edemedi. “Acaba durumu ciddi mi?” diye düşünürken, onu bu kez de sezonun en ses getiren projelerinden “Sadakatsiz” dizisinde seyretmeye başladık! Neyse ki, “Bu ne şans?” diye düşünen sadece biz değilmişiz. Cemal Hünal, ısrarcı röportaj tekliflerinden birini kabul ederek yaşadığı sürecin detaylarını anlattı.

Döner Dönmez Sete Gitmiş!

Cemal Hünal

Cemal Hünal, Hürriyet’ten Hakan Gence’ye verdiği röportajda hem “Sadakatsiz” hem de “Survivor” sürecini anlattı. Meğer “Sadakatsiz”, ünlü oyuncunun sezon başında ilk takip ettiği dizilerden biriymiş. “Bu iş bu seneyi çaldı. Bu sezon içinde olmak isteyeceğim tek iş” diye düşünmüş. Dominik’ten gelir gelmez de diziden aramışlar ve ertesi gün sete gitmiş! Bu nasıl bir şans?

Şampiyonluk Hedefi Yokmuş

Cemal Hünal

Malum, Cemal Hünal sağlık sebepleri nedeniyle “Survivor”da sadece 3 hafta yarışabildi. Bu durumu, “Ormandan çıktım ama ormanın benden çıkması 2 hafta sürdü. Geceleri ‘Ateş sönmüş’ diye uyanıyordum” diyerek anlattı.

Cemal Hünal

Doğa aşığı olan ünlü oyuncu, yarışmanın geçtiği adaya vurulduğunu söyledi. Şampiyonluk hedeflemese de kişisel bir hedefi varmış, denizden ıstakoz çıkarmak! Bunu da 3. günde yapmış ama parkur kısmı ona çok zor gelmiş. Binicilikten yadigar yaralarına, açlık ve sıcak da eklenince daha da zorlanmış. 3 haftada neredeyse 10 kilo vermiş!

İsmail Balaban

Ama orada geçirdiği zamanın çok kıymetli olduğunu ve bunu yaşamayı çok istediğini söylüyor. Yarışmadaki favorisi ise İsmail Balaban! Orada tanıdığı İsmail Balaban’ı çok sevdiğini dile getiriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz