Eşinden Sonra Sevgilisini de Aldattığı Söyleniyordu! İsmail Hacıoğlu Asıl Mağdurun Kendisi Olduğunu İma Etti

Aleyna

Haberler

7 Haziran 2021

Eşinden Sonra Sevgilisini de Aldattığı Söyleniyordu! İsmail Hacıoğlu Asıl Mağdurun Kendisi Olduğunu İma Etti

Ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu, son dönemde ihanet iddialarından yakasını kurtaramadı. Son olarak, sosyal medyadaki paylaşımına yapılan imalı yorumlara şok eden bir cevap verdi.

İsmail Hacıoğlu

İsmail Hacıoğlu, henüz 35 yaşında olmasına rağmen 20 yıldır oyunculuk yapıyor. İzleyiciler onu bir dönemin en sevilen dizisi “Bir İstanbul Masalı” ile tanısa da, o asıl başarısını sinemaya borçlu olan ender isimlerden. Art arda rol aldığı sinema filmleriyle dikkati çeken ünlü oyuncu, son dönemde de gişe rekorları kıran “Ayla” ile kariyerinin zirvesine çıktı. Ancak kariyerindeki tüm başarıya rağmen özel hayatında çalkantılar yaşamaktan kurtulamadı. Üstelik, adı sürekli ihanet iddialarına karıştı!

Sürekli Yalanlıyor

İsmail Hacıoğlu Vildan Atasever

İsmail Hacıoğlu, 2010-2015 yılları arasında oyuncu Vildan Atasever’le evliydi. Alyans yerine eşinin adını yüzük parmağına dövme yaptıracak kadar da aşıktı. Röportajlarda ayrılığın lafının geçmesine bile tahammülü yoktu! Ayrılık sonrası çok üzgün olan oyuncu, çok geçmeden yeni bir aşka yelken açtı.

İsmail Hacıoğlu Duygu Kumarki

Boşandıktan bir yıl sonra da dansçı Duygu Kumarki ile evlendi. Bir çocukları olan çift ilişkilerine geçtiğimiz yıl son verdi. Ancak bu boşanmanın ardından ihanet iddiaları dinmedi. Söylenenlere göre, İsmail Hacıoğlu, “Çocuk” dizisindeki rol arkadaşı Merve Çağıran’la aşk yaşamaya başladı ve eşini aldattı! Duygu Kumarki bu iddiaya “Çok mesaj alıyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum ama bana ‘Neden konuşmadınız?’ demeyin. Benim tarzım değil, bulunduğum seviyeden aşağıya bakamıyorum. Dolayısıyla, her şey ortaya kendiliğinden çıkar. O hep benim yanımda ilahi adaletini sevdiğim…” dedi. Ama İsmail Hacıoğlu bu evliliğin uzun süredir kağıt üstünde sürdüğünü söyleyerek iddiaları yalanladı.

Merve Çağıran İsmail Hacıoğlu

Geçtiğimiz ay, İsmail Hacıoğlu yeni bir ihanet haberiyle gündeme geldi. İddiaya göre, Merve Çağıran sevgilisini başka bir kadınla yakaladı. Bu söylentiler hakkında kimse bir açıklama yapmadı, kesin olan tek şey çiftin ayrılması!

“Erkeği mahveden…”

İsmail Hacıoğlu, sevilen dizi “Peaky Blinders”tan bir alıntı yaparak, “Bir adamı iki şey mahveder; yavaş atlar, hızlı kadınlar…” dedi. Bu sözlere tepkiler ise gecikmedi!

İsmail Hacıoğlu

İhanet iddialarını hatırlatan bir takipçisi, “Bir erkeği sevgilisini, eşini aldatmak da mahveder…” deyince ünlü oyuncudan şaşırtan bir yanıt geldi: “Kadınlar tarafından kandırılmak da!” Belli ki, İsmail Hacıoğlu mağdurun kendisi olduğunu düşünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz