Bu Sözler Kime? Tuba Büyüküstün’ün Romantik Sözleri Kafa Karıştırdı: “Tut elimden…”

Aleyna

Haberler

7 Haziran 2021

Bu Sözler Kime? Tuba Büyüküstün’ün Romantik Sözleri Kafa Karıştırdı: “Tut elimden…”

Star oyuncu Tuba Büyüküstün, bu kez hüzünlü paylaşımlarıyla gündeme geldi. Instagram’da çok sevdiği Paris’i paylaşan oyuncunun romantik sözleri ise kafa karıştırdı.

Tuba Büyüküstün

Star oyuncu Tuba Büyüküstün, son olarak “Sefirin Kızı” dizisinin “kurtarıcısı” olarak ekranlardaydı. Dizinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül’ün ani ayrılışının ardından gelen teklifi kabul eden oyuncu büyük takdir topladı. Çünkü onun seviyesinde bir oyuncunun yarım kalmış ve ratingleri giderek düşen bir işi kabul etmesi büyük riskti. Teklifi eski partneri Engin Akyürek ve yakın arkadaşı Eylem Canpolat için kabul ettiği konuşuldu. Ama bu durumda çekimlerin yapıldığı Bodrum’u çok sevmesi ve yurt dışı satışlarından alacağı payın da etkisi büyük olmuştur diye düşünüyoruz!

Tuba Büyüküstün

Dizi bittikten sonra yeni projesi için hazırlıklara başlayan oyuncu, Netflix’te yer alacağı dizinin heyecanını Bodrum’da atıyor. Henüz castı tamamlanmayan ve hazırlıkları devam eden projesinin bekleme sürecini Bodrum’da geçiren oyuncu, oldukça mutlu görünüyordu. Ta ki düne kadar!

“Tut elimden…”

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün’ün Bodrum’dan daha çok sevdiği bir yer varsa, o da Paris olsa gerek. Pandemi öncesi durmadan Paris’e gidip gelen ünlü oyuncunun oradan bir ev aldığı da konuşuluyordu. Şehrin romantizmini sevdiğini söyleyen Tuba Büyüküstün, son paylaşımıyla bu romantizmi dibine kadar yaşadı!

Bir Paris fotoğrafı paylaşan ünlü oyuncu, “Orada buluşalım. Yağmur altında, Seine Nehri’nin kıyısında… Sen kırmızı bir şemsiye tut elinde, ben sarı… Bakma böyle dediğime şemsiyelerle aram bozuktur bildim bileli… Anlaşamayız… Ben seni tanırım kırmızından… Sen beni nasıl mı tanıyacaksın? Seine Nehri boyunca yürü ama Rive Gauche tarafından… Eğer yağmur altında yüzünü gökyüzüne kaldırmış öylece duran birini görürsen, işte o benim… Yanıma gel, bir şey söylemene gerek yok. Tut elimden, ben anlarım…” diyerek romantik bir destan yazdı. Sözlerin kime gittiği ise anlaşılamadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz