Hızır’dan Savaş’a Gözdağı: Sırada Sen Varsın! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

7 Haziran 2021

Hızır’dan Savaş’a Gözdağı: Sırada Sen Varsın! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. Bölüm Fragmanı

Atv’nin fenomen dizisi sezon finaline doğru adım adım ilerliyor. Tüm Türkiye’nin nefesini tutarak izlediği dizide heyecan ve aksiyon yine doruğa tırmanıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Konusu Nedir?

Çocukluğu babası dolayısıyla yer altı dünyasının içinde geçen Hızır, büyüdükten sonra da bu yolda ilerler. Dürüstlüğü ve adalet anlayışı ile bu dünyanın tanıdığı herkesten farklı olan Hızır Çakırbeyli kısa sürede camianın gözde adamı olur. Hızır’ın bu yükselişi devletin radarına takılır. Devlet kontrol etmek istediği illegal işler için Hızır ile iş birliği yapar. Bu iş birliği Hızır’ı en tepedeki adam konumuna getirir.

197. Bölümde Neler Oldu?

blank

Rıdvan ve çetesi ile verdiği savaşta tek tek sevdiklerini kaybeden Hızır Çakırbeyli yine de vazgeçmez. Gelini Didem’den sonra yakın dostu Haşmet’i de bu savaşta yitiren Hızır intikamını almak için yemin eder. Ateş Çakırbeyli ailesi kadar Façalı ailesini de yakmıştır. Ağabeyi ve yeğeninin cenazesinde, düşmanın saldırısıyla en yakın adamı Hakan’ı da kaybeden Behzat Façalı’nın kendini kaybetmesinden korkan Hızır, yaptığı planların merkezine onu koyar.

blank

Rıdvan,evlendiği gün eşini kaybeden Hızır Ali’yi öldürmek için tekrar şansını dener. Ancak Alpaslan olacakları öngörmüştür ve yeğenini korur. Rıdvan’ın da bir oğlunu daha Tuzağa düşürür. Rıdvan ise oğlunu kurtarabilmek için oyuna yeni bir isim dahil eder.

198. Bölümde Seyirciyi Neler Bekliyor?

Savaş, Hızır’a göz dağı vermeye çalışırken kendi tehditlere maruz kalıyor. Hızır ona sırada kendisinin olduğunu söylüyor. Rıdvan için yolun sonu görünüyor. Hızır Çakırbeyli’nin en sevdiklerini elinden alan Rıdvan sonunda onun eline düşüyor. İntikam ateşi sönecek mi? Yoksa Rıdvan’ın öcünü amak isteyenler yeni bir plan mı yapacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz