Eski Kısmetse Olur Yarışmacısı, Yeni TikTok Fenomeni Melis Buse Betkayan Gördüğü Şiddetten Sonra İlk Kez Konuştu!

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2023

Eski Kısmetse Olur Yarışmacısı, Yeni TikTok Fenomeni Melis Buse Betkayan Gördüğü Şiddetten Sonra İlk Kez Konuştu!

Eski Kısmetse Olur yarışmacısı şimdilerin Tiktok fenomeni Melis Buse Betkayan, şüphesiz Tiktok camiasının en konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Evli sevgilisi “Serbest Hoca” lakaplı Reşit Bozdağ ile bir küs bir barışık ilişki yaşayan Melis Buse Betkayan, Tiktok’tan açtığı canlı yayınlarda eski sevgilisi Reşit Bozdağ’a demediğini bırakmıyor. Ancak geçtiğimiz gün çok ilginç bir olay yaşandı. Melis Buse Betkayan, gittiği bir mekanda TikTok canlı yayını yaparken 3 kadının şiddetine maruz kaldı. Yaşadıklarını sosyal medya hesabından yayınlayan Betkayan, “Canlı yayın yaparken 3 kadın gelip beni darbedip videoya çektiler. Sizi ve sizi azmettiren kişi ile mahkemede hesaplaşacağız. Sırf tanınmak prim uğruna sen kimsin beni döveceksin? Primciler” dedi.

Melis Buse Betkayan Şiddet Gördüğünü Açıkladı!

Darp olayının ardından rapor alarak şikayetçi olduğunu söyleyen Melis Buse Betkayan, Instagram hesabından yaşadığı olayın detaylarını anlattı; “Merhaba sanal ailem dün 19:59’da oturduğum sitede bulunan ocak başında kız arkadaşımla oturuyordum bir yandan da TikTok’ta canlı yayındaydım. Y.Y. arkamdan gelip saldırıp beni ağır bir şekilde darbetti. Gördüğümüz 3 kadındı sarışın bir kadın da dayak anlarımı kayıt aldı. C.A. adındaki diğer kadında onları bekliyordu ve beraber siteden kaçtılar. Azmettiren de R.B. bütün kamera kayıtları dün gece siteden almış. Ben dün darp raporum ile beraber suç duyurusunda bulundum hukuki süreç başladı. Y.Y. ve R.B. beraber yayın açıp bunun tekrarının olacağım söyleyerek gözdağı verdiler hala hazırda benimle uğraşmaya devam ediyorlar. Ben önce yüce Rabbime sonra da devletime sığındım hala ağrılarım var ama ben güçlü bir kadınım bunlarda atlatacağım.”

blank

Melis Buse Betkayan’a saldıran kişinin bir başka Tiktok fenomeni olan Yeliz Yasa olduğu ortaya çıktı. Yeliz Yasa, olayın ardından Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı; “Her kuşun eti yenmez ben senin namusunu canlı yayınlarda sorgulayacağın kişi değilim! Bana söylediklerini yayınlama gereği duymuyorum çünkü ben o cümleleri kaldıracak genişliğe sahip değilim. Prim yapmak için daha ne yapacaklarını şaşırdılar, Allah ıslah etsin. Bir de ben kimsenin tetikçisi değilim, azzettirici ne ya. Ben birinin lafıyla hareket edecek değilim, birine mi benzediğimi düşünmüyorum. Herkes işine baksın diyeceğim de özür dilerim işsizdiniz değil mi?”

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz