İbrahim Tatlıses 13 Yaşındaki Genç Oyuncu Beren Gökyıldız’a Kilosu Üzerinden Zorbalık Yaptı!

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2023

İbrahim Tatlıses 13 Yaşındaki Genç Oyuncu Beren Gökyıldız’a Kilosu Üzerinden Zorbalık Yaptı!

Türk televizyonlarının başarılı oyuncuları yaşları kaç olursa olsun seyircilerden dış görünüşleri hakkında tepki alabiliyor. Hatta bu tepkiyi verenler, kendileri gibi ünlü isimler olunca sosyal medyada etkisi daha da geniş çaplı oluyor. Söz konusu olan bu “zorbalık” her ne kadar yetişkinleri bile etkiliyor olsa da, çocuk oyunculara bile sirayet ediyor. Dün akşam da böyle bir durumla karşı karşıya kaldık.

Üstelik bu zorbalığı yapan kişi Türkiye’nin en tanınmış isimlerinden İbrahim Tatlıses’ti. Zorbalığa maruz kalan kişi ise henüz 13 yaşında olan küçük oyuncu Beren Gökyıldız! Çok küçük yaşlardan beri setlerde yer alan Beren Gökyıldız, yeni dizisi için kamera karşısına geçti ancak 13 yaşındaki küçük kızın fazla kiloları İbrahim Tatlıses’i rahatsız etmiş olacak ki; Twitter’dan milyonların önünde Beren Gökyıldız’a “kilo ver” demeyi ihmal etmedi!

İbrahim Tatlıses’ten Beren Gökyıldız’e Zorbalık!

Çocuk yaşta setlerle tanışan oyuncu Beren Gökyıldız, rol aldığı projelerle adını geniş bir kitleye duyurmayı başardı. “Kocamın Ailesi”, “Anne” ve “Bizim Hikaye” gibi pek çok işte boy gösteren genç oyuncu, şimdilerde “Yeşil Vadi’nin Kızı” ile seyirci karşısına çıkıyor. 4 yaşında başlayan oyunculuk macerasına şimdi 13 yaşında da devam ediyor. Başarılı oyunculuğuyla sık sık dikkatleri üzerine çeken Beren Gökyıldız, yıllar içindeki değişimiyle de magazin gündemine gelmeyi başarıyor. Hatta son olarak mezuniyetinden fotoğraflar paylaşan genç oyuncunun değişimi sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

Son dönemlerde “Yeşil Vadi’nin Kızı” dizisi ile seyirci karşısına çıkan Beren Gökyıldız, İbrahim Tatlıses’in zorbalığına maruz kaldı. Ünlü şarkıcı, Twitter üzerinden Beren Gökyıldız’a şu sözleri söyledi; “Yeşil vadinin kızının 5/6 kilo vermesi gerek kiloyu verdiği zaman yanaklarının şişi de inecek ben güzel kızımızı Ankara’da profesörün kebap salonunda görmüştüm kebaba düşkünlüğü sürmez inşallah abisini dinlerse sevinirim iyi çalışmalar kızım seni izliyorum!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz