Sosyal Medyada Rekor Kıran Dizi Başlıyor

admin

TRT 1

18 Ocak 2016

Sosyal Medyada Rekor Kıran Dizi Başlıyor

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu adlı dizinin yeni sezonunun ilk bölümü yarın akşam izleyenlere ‘Merhaba’ diyecek. Yunus’un tasavvuf yolunda hakikate ulaşabilmek için yaptığı yolculuk, bu yolda karşılaştığı kendi nefsi ve verdiği savaşlar ile çileyi konu alacak olan Yunus Emre Aşkın Yolcuğu 1. sezonunda büyük bir ilgi görmüştü.

19 Ocak Salı akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Dizisi’nin yeni sezona ait olan tanıtım filmleri ise sosyal medya platformlarında tıklanma rekorları kırdı. Dizinin tanıtım videoları 8.5 milyon fazla kişi tarafından paylaşıldı. Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinin yeni sezonu tanıtım filmleri ile olumlu not alırken, sosyal medya mecralarından da geçer not almayı başardı.

Salı Akşamlarının Yeni Favorisi!

Tekden Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Mehmet Bozdağ ve İsa Yıldız yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Emre Konuk bulunuyor. Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisi ilginç ve heyecanlı senaryosu ile dikkatleri üzerine çekerken, aynı zamanda ünlü oyuncu kadrosu ile de büyük beğeni toplamayı başarıyor. Oyuncu kadrosunda Yusuf Gökhan Atalay, Payidar Tüfekçioğlu, Baran Bulut, Ceyda Kasabalı ve Mehmet Ali Kaptanlar gibi sevilen isimler yer alıyor.

Yeni sezonda TRT 1 ekranlarında her Salı günü saat 20’00’da yayınlanacak olan Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisini sakın kaçırmayın. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz