Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Hasret Kımna Cinayeti Sürüyor

admin

Haberler

25 Ocak 2016

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Hasret Kımna Cinayeti Sürüyor

ATV ekranlarının fenomen programları arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sırlar ile dolu bir cinayeti daha çözmeye doğru ilerliyor. Türkiye’nin izlediği Hasret Kımna cinayetinde kan donduran detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Milyonlarca izleyici karşısında aydınlatılmaya çalışılan Hasret Kımna cinayetinde olaylar bir yandan çözülürken, diğer yandan kilitlenmeye devam ediyor. Hasret’in ailesi son olarak dayanacak güçlerinin kalmadığını ve bu cinayetin çözülmesini beklediklerini canlı yayına katılarak söylemişlerdi.

Cinayet Olayında Son Surum Nedir?

Balıkesir Burhaniye ilçesindeki Pelit köyünde yaşayan Kımna ailesi, 15 yaşındaki kızlarından bugün tam olarak 4 aydır haber alamadıklarını belirttiler. 4 aylık büyük bir süre içerisinde yaşanan gelişmeler ise bu sırlar dolu kayıp olayını aydınlatmaya hala yetebilmiş değil.

Jandarmaya başvuran Kımna ailesi son olarak Hasret’in fotoğrafını Jandarma ekiplerine vererek arama çalışmalarının başlatılmasını sağlamıştı. Jandarma ekipleri başlattıkları arama çalışmalarından kısa bir süre sonra İzmir karayolu üstündeki bir kanalizasyon borusu içinde bir kadına ait olan vücut parçaları bulmuşlardı.

Ancak bulunan bu vücut parçalarının ve izlerinin kime ait olduğu hala tespit edilebilmiş değil. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümünde Hasret Kımna cinayeti tekrar gündeme getirilecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz