Müge Anlı’da Ali Sönmez Cinayeti Çözüldü

admin

Haberler

1 Şubat 2016

Müge Anlı’da Ali Sönmez Cinayeti Çözüldü

ATV’de hafta içi her gün yayınlanmakta olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında sırlar ile dolu bir olay daha çözüldü. Türkiye’de ve dünyanın her yerinden izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son bölümlerde Ali Sönmez olayı gündeme getirilmişti. Gaziantep’te yaşayan 78 yaşındaki Ali Sönmez’in tedavi gördüğü hastaneden 50 gün önce kaybolması büyük yankı uyandırmıştı.

50 gündür babasından haber alamayan İbrahim Sönmez Müge Anlı’ya başvurmuştu. Müge Anlı ve ekibinin de katkıları ile yapılan araştırmalar ve incelemeler sonucunda hastanenin güvenlik kameralarında Ali Sönmez’in torunu, kızının sevgilisi ve isminin İbrahim olduğu tespit edilen bir kişi tarafından hastaneden çıkartıldığı ortaya çıktı.

Ali Sönmez'in Cesedine Ulaşıldı

Babasının kaybından sonra kız kardeşi Fatma’nın sevgilisi Mahey ile kendi oğlunun da kayıplara karıştığını belirten mağdur İbrahim Sönmez’in hayati tehlikesinin olduğunu ve tedavisinin sürmesi gerektiğini söylüyordu. Canlı yayına katılan sürpriz bir isim babasına sevgilisinin saldırdığını ve sevgilisi tarafından öldürüldüğünü belirtmişti.

Yapılan bu itiraflardan sonra Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü ve Müge Anlı ekibinde hareketli anlar yaşanmaya başlandı. İtiraf üzerine gidilen adreste 6 saatlik sıkı bir çalışma sonrasında 78 yaşındaki Ali Sönmez’in cesedine halıya sarılı bir şekilde 12 metrelik bir toprağın altında ulaşıldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz