Aşk Yeniden Yeni Bölümünde Sürpriz Gelişme

admin

FOX

14 Mart 2016

Aşk Yeniden Yeni Bölümünde Sürpriz Gelişme

Başrollerinde Özge Özpirinççi ve Buğra Gülsoy’un yer aldığı Aşk Yeniden adlı dizi Fox TV ekranlarında heyecan dolu bölümler ile yayınlanmaya devam ediyor. Heyecan dolu senaryosu ile izleyenleri ekranlara bağlamayı başaran Aşk Yeniden dizisinin 46. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Geçtiğimiz bölümde Fatih, Zeynep’i koruyabilmek için birtakım girişimlerde bulunmuştu. Ancak kötü sürprizler ile karşılaşan Fatih son anda Ertan’ı hayatının merkezindeki bir sorun olarak algılamaya başlamıştı.

Yeni bölümde Fatih’in yapacağı yeni hamleler başına daha büyük belaların gelmesine yol açacak. Hedeflerinde Ertan’dan kurtulmak olan Fatih ve Zeynep içinden çıkılmayacak bir yola girecek. Ertan’ın yaşadığı hafıza kaybı ise olayların iyice kötüye gitmesine yol açacak.

Kalacak yerleri ve yeni bir geçmişi kazanmak için uğraşan ikilinin aklına yeni fikirler gelir. Zeynep’in sürekli olarak yaptığı itiraflar ise Ertan’ın yeni bir kişiliğe bürünmesine yol açar. Mukaddes’in hastaneden kaçması ise Şekercizadeler arasında büyük bir gerilime yol açar.

Herkesin birbirinden saklanmaya çalıştığı köşk artık yeni maceraların ve sürprizlerin yaşanacağı bir köşk haline gelmiştir. Aşk Yeniden Dizisinin sürprizler ile dolu yeni bölümünü Fox TV ekranlarında yarın akşam izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz