Paramparça’nın 61. Bölüm Fragmanında İlginç Planlar

Paramparça’nın 61. Bölüm Fragmanında İlginç Planlar

Paramparça dizisinin 61. bölüm fragmanında yapılan korkunç planlar ortaya çıkmaya başlıyor. Ozan’a karşı hain planlarını sergilemek isteyenler 61. bölüm fragmanında ortaya çıkıyorlar. Dizinin yeni bölümünde tüm izleyenleri şaşkına çevirecek ilginç sahneler yer alacak.

Star TV’nin sevilen dizisinin yeni bölümünde en fazla konuşulacak olan olaylar Maide Hanım’ın ilginç planları olacak. Candan’dan yararlanarak Ozan’a yakınlaşmak isteyen Maide Hanım tuhaf planlarını hayata geçirebilmek için uğraşırken, Deniz’de gerçek babası ile karşılaşacak.

Büyük bir fenomen haline gelen Paramparça dizisindeki Cihan ise Ayşe’ye karşı olan hislerini artık daha fazla içinde tutamayacak. Dilara ile Harun’un yasak aşk yaşamaya başlaması ile ortalığın iyice karışmasına sebep olacak. Cihan’ın ailesinin karşı çıktığı Ayşe ile olan ilişkisine karşı yaklaşımı giderek daha da artmaktadır.

Ozan üzerinde planlar yapmaya devam eden Maide Hanım, Candan ile Ozan’ı kendi planlarının içine çekmeye devam edecek.

11 Nisan Pazartesi akşamı Star TV’de yayınlanacak olan Paramparça dizisinde aynı zamanda Candan ile Ozan’ın Maide Hanım’ın planlarını püskürtme çabaları da ekranlara getirilecek. İkilinin planları sezmesinden sonra yaşadıkları ve birlikte planlı bir şekilde hareket etmeleri Maide Hanım’ın planlarının tepmesine yol açacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz