Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91. Bölüm Fragmanı – 20 Şubat Salı

admin

Haberler

19 Şubat 2018

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91. Bölüm Fragmanı – 20 Şubat Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 91. Bölüm fragmanında; Alp Arslan ve İlyas bir baskın yapıyor. Bu baskında hiç tahmin etmeyecekleri bir durum meydana geliyor. Yakalanan ; Alp Arslan ve İlyas rehin tutuluyorlar. Fahri, Alp Arslan ve İlyas’ın rehin tutulduğu yerde Hızır’a söylenen bir laf yüzünden İlyas kendini tutamıyor. Karşındaki adama kafa atınca ortalık birbirine giriyor.

Hızır’ın ise Pudra Hakkı ile arasındaki gerilim devam ediyor. Ethem ve Ünal bu iki mafya liderinin arasındaki kanlı çatışmayı durdurmaya çalışıyor. Bu yüzden Ethem  ve Ünal; Hızır ve Pudra Hakkı’yı bir araya getiriyor. Burada Hızır bir türlü uzlaşmaya gelmiyor. Hakkı’nın yaptıklarını bir bir hatırlatan Hızır; aynı zamanda Şahin Ağa’nın da Pudra Hakkı tarafından öldürüldüğünü söylüyor. Servet ise yaptığı bombayı görüşmenin yapıldığı yere getiriyor. Hızır bomba infilak etmeden önce herkes konuşup meseleyi kapatmak istiyor. Fakat Hakkı’nın ukala tavırları Hızır’ın dengesinin şaşmasına ve kendini kaybetmesine neden oluyor. Kendini kaybeden Hızır bir anda Pudra Hakkı’nın boğazına sarılıyor. Ünal her ne kadar Hızır’a kızsa da aralarına girip onları ayıramıyor. Saatli bombanın son 10 saniyesi de bitince büyük bir patlama yaşanıyor. Patlamanın şahidi olan Servet ” aman allahım herkesi öldürdüm” diyerek büyük bir katliama sebep olduğunu düşünüyor. Bombanın patlamasıyla Hızır ve masadaki adamlar öldü mü ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91. Bölümüyle 20 Şubat Salı günü saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz