Yeşil Deniz’de Naciye’yi Zor Anlar Bekliyor

admin

TRT 1

28 Şubat 2016

Yeşil Deniz’de Naciye’yi Zor Anlar Bekliyor

TRT 1 ekranlarında büyük bir fenomen haline gelen Yeşil Deniz’in 62. bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz’de Sadıçlar Gonca’nın ani bir şekilde önlerine çıkmasına şaşıracak. Arabaları kullanılamaz hale gelen Sadıçlar’ın Naciye’yi bir an önce doğuma yetiştirmesi gereklidir.

Makasçılardan en küçük olanı Selim’in dünyaya gözlerini açması bu sürpriz gelişme ile birlikte içten içe kanayan yaraların kabuk tutmasına yol açar. Naciye’yi yanlarına alarak zorlu bir yolculuğa çıkan Sadıçlar, yolculuk sırasında Hicabi’nin verdiği ipuçlarını bir araya getirerek arabalarının neden yandığını çözmek isterler. Ancak Sadıçlar bu bulmacayı çözdükten sonra yine zora girerler.

Jandarma ziyareti esnasında Bahri’nin iş yerini de öğrenen Üsen soluğu hesap sormak için tekrar Sadıçlar’ın yanında alır. Sedef’in ortadan kayboluşundan dolayı ise Zümrüt’ü sorumlu tutan ve suçlu gösteren Emine Hafize’ye bir hikaye anlatmaya başlar. Anlattığı hikayeden sonra artık Emine iğneleri kendisine batırmak zorundadır.

29 Şubat Pazartesi akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Yeşil Deniz’in yeni bölümünü sakın kaçırmayın. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz