Aşk Yeniden Yakında Final Yapabilir

admin

FOX

16 Mayıs 2016

Aşk Yeniden Yakında Final Yapabilir

Aşk Yeniden dizisi yeni bölümleri ile her Salı akşamı Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşk Yeniden adlı dizinin başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy paylaşıyor. Romantik komedi türünde olan ünlü dizi ilk bölümü ile 10 Şubat 2015 tarihinde yayınlanarak reyting sıralamalarında birinci olmuştu. Yayınlandığı günden itibaren 5 bölüm boyunca zirveden inmeyen dizi heyecan dolu bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyordu.

Fox TV kanalında iki sezondur yayın hayatına devam eden Aşk Yeniden dizisinin Haziran ayında ise final yapacağı bugün ortaya çıktı. Fox kanalının en sevilen romantik komedi dizisi olan Aşk Yeniden dizisinin şimdilik tam kesin olmamak ile birlikte 60. bölümünde yayın hayatına veda edeceği söyleniyor.

Fatih, Zeynep ve dostları arasındaki yarışmada eşitlik olmasından sonra dizinin yeni bölümünde ilginç bir teklif Fatih ve Zeynep için sunulacaktır. Yarışmaya erkeklerin de katılacağını öğrenen ikili yarışmadan çekilme kararı alacaktır.

Oyun günü geldiği zaman yarışmak için tekrar karar değiştiren ikili karşı takımı yenebilmek için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz