Tatlı İntikam’da Pelin Geçmişinin Peşine Düşüyor

27 Mart 2016
Tatlı İntikam’da Pelin Geçmişinin Peşine Düşüyor

İlk bölümü ile izleyenlerin beğenisini kazanmayı başaran Tatlı İntikam dizisinin 2. bölüm fragmanı ortaya çıktı. Ekranların yeni fenomeni olan dizinin başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis ve Zeyno Günenç gibi başarılı isimler yer alıyor. Barış Erçetin tarafından yönetmenliği üstlenen dizinin senaryosu ise Pınar Ordu ve İlker Arslan tarafından kaleme alınıyor. Romantik komedi türündeki dizinin yeni bölümünde ise Pelin’i sürpriz gelişmeler bekliyor.

Aşktan yana sürekli canı yanmakta olan Pelin sonunda hayallerindeki erkek ile evlenme kararı alır. Fakat damat adayı Tolga, nikahın yapılacağı gün ortadan kaybolarak Pelin’i terk eder. Tüm olanlardan sonra Pelin artık geçmişte üzdüğü bir insanın ahını aldığını ve bu olayların bu yüzden olduğunu düşünmeye başlar.

Geçmişi ile hesaplaşma içerisine giren Pelin, üniversitede okurken ona aşık olan Tankut’u sürpriz bir şekilde görünce şoka girer. Üniversite yıllarında Pelin’in ağır bir şekilde aşağıladığı bu insanın hayatı Pelin yüzünden değiştirmiştir. Yurt dışına giden ve üniversiteyi Pelin’in aşağılamaları yüzünden bırakan Tankut artık Türkiye’ye dönmüş ve kendi restoranını işletmeye başlamıştır. Pelin ise Tankut’un gönlünü tekrar alabilmek için elinden geleni yapmaya başlar.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz