Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Umutlar Tükendi: ATV – Yapım Ekibi Kavgasında Olan Seyircilere Oldu!

Aleyna

ATV

2 Kasım 2021

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Umutlar Tükendi: ATV – Yapım Ekibi Kavgasında Olan Seyircilere Oldu!

200 bölümdür ATV’nin demirbaş dizilerinden olan EDHO’dan sonunda kötü haber geldi! ATV ile yapım ekibinin anlaşamaması sonucu EDHO ne ATV’de kaldı ne de yeni bir kanala transfer oldu. Bunu duyan seyirciler ise isyan bayrağını çekmiş olsa da EDHO için son umut da tükendi! TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre yapım ekibi oyunculara dizinin bittiği söyleyerek sözleşmelerini geri vermiş ve oyuncuların serbest olduklarını söylemiş.

Dizinin Akıbeti!

ATV’nin sevilen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, tam 7 sezondur başarıyla yoluna devam ediyordu. Her sezon reytinglerde zirveye yerleşen dizide her ne olduysa ATV ile yapım ekibi arasında anlaşmazlıklar yaşandı. Sezon finalinin ardından çözülmeyen bu anlaşmazlıklar bugüne kadar devam etti. ATV ile orta yolu bulamayan yapım ekibi, yeni bölümü ATV’ye iletmedi! Son olarak çekilen 200. bölüm ATV’ye iletilmeyince, kanaldan da geri adım gelmedi ve EDHO’nun kaderi bilinmezliğe sürüklendi.

blank

Bu süre içinde dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca Instagram’dan şu sözler ile seyircilerine veda etti; “At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” Cengiz Han….
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim… Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın…

Oyunculara Haber Yollanmış!

blank

EDHO’nun kanal değiştirebileceği ya da ATV ile anlaşma yoluna gidileceği konuşulurken, bugün TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre son umut da tükenmiş! Ne ATV ne de yapım ekibi geri adım atmayınca, oyunculara dizinin bittiği söylenerek sözleşmeleri geri verilmiş. Çekilen 200. bölümün de parasını ödeyen yapım ekibi, oyuncularını serbest bırakmış. Anlaşılan EDHO ne kanal değiştirecek ne de ATV’de devam edecek. 7 yıllık efsane final bile yapamadan ekranlara veda etti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz