Alişan’ın Ailesine Kavuşması Kısa Sürdü! Yeni Projesi İçin Yeniden Yollara Çıktı: Acısını Çalışarak Atlatıyor!

Aleyna

Haberler

2 Kasım 2021

Alişan’ın Ailesine Kavuşması Kısa Sürdü! Yeni Projesi İçin Yeniden Yollara Çıktı: Acısını Çalışarak Atlatıyor!

5 günlük yoğun konser programının ardından Türkiye’ye ailesinin yanına dönen Alişan, bugün yeniden yollara düştü! Hem yeni albümü hem de TRT’deki yeni programı için çalışmalara devam eden ünlü şarkıcı, son olarak katıldığı programda artık ailesi, yeğenleri ve çocukları için çalıştığını dile getirmişti. Alişan artan sorumluluğuna rağmen çalışmaya ve ayakta durmaya devam ediyor. Bakalım Alişan’dan ilerleyen günlerde nasıl projeler göreceğiz?

Bildiğiniz gibi Alişan ve Buse Varol hakkında geçtiğimiz günlerde ayrılık iddiaları çıktı. Monaco tatilinde Türkiye’de ayrılık dedikoduları çıktığını gören Buse Varol, İkinci Sayfa programına katılarak iddiaları yalanladı. Alişan ise Söylemezsem Olmaz programına bağlandı ve acılarının çok taze olduğunu söyleyerek basın mensuplarından ailesi hakkında haber yapılmaması gerektiğini anlattı; “21 Temmuz’dan sonra bambaşka biri oldum, bahsederken bile çok kötü oluyorum. Ben ailemin, yeğenlerimin yanında olmaya çalışıyorum. Sadece onlar için yaşıyorum ve para kazanıyorum. Ben kendimi toparlamaya çalışıyorum bir de bunların üzerine işlerimi yapmaya çalışıyorum ve bunların üzerine de bu haberlerle uğraşıyorum. Buse bu dönemde o kadar yanımda oldu ki, o da Selçuk’u abisi gibi kardeşi gibi seviyordu. Buse ile evlendiğimizden beri ufak tefek tartışmalar haricinde birbirimize sesimizi bile yükseltmedik. Sosyal medyada o kadar fazla magazin sitesi var ki Bir tanesi haber yapıyor, ciddi gazeteler bile bunu alıp haber yapıyor. Bu haberleri ciddiye alan gazeteciler var, beni en çok bunlar üzüyor. Biz 4-5 aydır çok zor günler yaşıyoruz. Birbirimizi ayağa kaldırmaya çalışırken böyle haberlerle uğraşmak bunları yalanlamak bile bana ağır geliyor.”

Alişan Yeniden Yollarda!

blank

Hem Alişan hem de Buse Varol iddiaları yalanladıktan sonra, Alişan 5 günlük yoğun bir konser programına başlamış, Buse Varol ise çocuklarıyla birlikte Kıbrıs’ta kısa bir tatile çıkmıştı. 5 günlük hasretin ardından Tektaş ailesi yeniden bir araya gelmiş ve huzurlu günlerin tadını çıkartıyordu ancak Alişan’ın yoğun programı ailesinin yanında olmasına engel oluyor. Bir yandan yeni albüm diğer yandan ise TRT’deki yeni program için çalışmalarını sürdüren ünlü şarkıcı, bugün yine uçaktan fotoğraf paylaşarak yollarda olduğunun mesajını verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz