Neler Oluyor? Demet Akalın’ın Ardından Gelinim Mutfakta’nın Sunucusu Mehmet Ali Erbil Programın Yarısında Ortadan Kayboldu!

Aleyna

Haberler

3 Kasım 2021

Neler Oluyor? Demet Akalın’ın Ardından Gelinim Mutfakta’nın Sunucusu Mehmet Ali Erbil Programın Yarısında Ortadan Kayboldu!

Kanal D’nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta’da ortalık kızışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon Seda Sayan’ın sunuculuğunda izlediğimiz yarışmada bu sezon Demet Akalın’la yükseliş başlamıştı ancak güzel şarkıcının yoğunluğu nedeniyle programı bırakması Gelinim Mutfakta için büyük bir yıkım oldu. Yapımcılar ise her hafta başka bir sunucu ile yollarına devam etme kararı aldı. Öncesinde Songül Karlı ve Safiye Soyman’la anlaşan yapımcılar bu hafta ise Mehmet Ali Erbil’le el sıkışmıştı. Programın başında gördüğümüz Mehmet Ali Erbil, programın yarısında ortadan kaybolunca ortalık karıştı. Programı ise kayınvalideler sunmaya başladı!

Fatih Ürek’in Ahı Devam Ediyor!

Fatih Ürek’in ahı Gelinim Mutfakta yarışmasını yakmaya devam ediyor. 2 sezon boyunca başarılı bir şekilde sunuculuk görevini üstlenen Fatih Ürek’in yarışmaya veda etmesinin ardından ortalık fena karıştı. Fatih Ürek’in ardından tam 5 sunucu değiştiren Gelinim Mutfakta şimdilerde ise sunucusuz kaldı. Fatih Ürek’ten sonra; Onur Büyüktopçu, Seda Sayan, Demet Akalın, Songül Karlı ve Safiye Soyman ile el sıkışan yapım ekibi son olarak Mehmet Ali Erbil’le bir haftalığına anlaşmaya vardığını açıklamıştı.

blank

Demet Akalın’ın reytingleri yükselttiği programda yoğunluk başlayınca güzel şarkıcı aynı anda hem konser ve sahneler hem de çekimlere yetişemediğini dile getirerek programdan ayrılmıştı. Demo’nun ayrılmasının ardından farklı isimlerle anlaşan yapım ekibi bir haftalığına Mehmet Ali Erbil’le anlaşmaya varmıştı ancak bugün programda yaşananlar herkesi oldukça şaşırttı.

Mehmet Ali Erbil Ortadan Kayboldu!

Programın ilk bölümlerinde sorun yoktu Mehmet Ali Erbil Gelinim Mutfakta’yı sunmaya başladı ancak ilerleyen dakikalarda ünlü komedyen birden ortadan kayboldu! Hatta programı da gelinler ve kayınvalideler yani yarışmacılar sunmaya devam etti. Mehmet Ali Erbil’in çekimler sırasında bir sağlık sorunu yaşadığı tahmin ediliyor, bakalım yapımdan ya da Kanal D’den olaya ilişkin açıklama gelecek mi? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz