Esra Erol Eşi Ali Özbir’e “En küçük oğlum” Dedi! Çiftin Eğlenceli Anlarına Çok Güleceksiniz

Dilek Yeğin

Haberler

10 Mart 2021

Esra Erol Eşi Ali Özbir’e “En küçük oğlum” Dedi! Çiftin Eğlenceli Anlarına Çok Güleceksiniz

Ünlü sunucu Esra Erol, eşi Ali Özbir’e “En küçük oğlum” diyerek oyun oynadığı anları paylaştı. Özbir’in oyun için pusuda beklemesi herkesi çok güldürdü.

esra erol

Esra Erol, Flash TV stüdyolarında sunuculuk yapmaya başlarken, işlerin bu noktaya kadar geleceğini tahmin bile edemezdi! İlk zamanlar, “Evlilik programı mı, daha neler göreceğiz?” diyerek yadırganan ve dalga geçilen program, kısa sürede Esra Erol’u ülkenin en bilinen simalarından biri haline getirdi.

Evlilik programları da her kanala sıçradı ve ülkenin en çok izlenen yapımları oldu. 2010 yılında Ali Özbir’le evlenen ünlü sunucu, nikah için de kendi programını tercih etti elbette!

Burhan Taklidiyle Tavlamış

Esra Erol Ali Özbir

Esra Erol, Ali Özbir’le tanıştığında henüz meşhur programına başlamamıştı. Program başladığı sırada 4 yıldır sevgililerdi! Bu ilişkiyi uzun süre boyunca sakladılar çünkü Ali Özbir, sevgilisinin imajına zarar vermek istemedi. Ünlü “kabadayı” Kürt İdris’in oğlu olan Ali Özbir, kendisine mafyaymış gibi davranılmasından çok çektiği için Esra Erol’u bu durumdan korumaya çalışmış. Esra Erol işinde kendini kanıtladığı zaman da el ele röportajlar vermeye başlamışlar!

Programında Evlendi

Esra Erol ve Ali Özbir, uzun süreli bir ilişkinin ardından 2010 yılında evlendi. Hem de Esra Erol’un programında! 2011 yılında ilk çocukları İdris Ali, dört yıl sonra da ikinci çocukları Ömer Erol dünyaya geldi.

O günden beri de mutlu aile hayatlarıyla parmak ısırtıyorlar. Bu devirde ve bu camiada mutlu bir aile olarak kalmak hiç de kolay değil!

“En küçük oğlum”

Esra Erol, sık sık çocuklarını ve onlarla yaptığı etkinlikleri Instagram’da paylaşıyor. Ama “en küçük oğlum” dediği eşi Ali Özbir’in oyun tutkusunu ilk kez gördük!

Eşi Ali Özbir’e “Fırsatçı” diyen Esra Erol, eşinin oyun oynayabilmek için çocukların uyumasını beklediğini söyledi. Ali Özbir, adeta pusuya yatıyormuş!

Neşeniz hiç eksilmesin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz