Dün Twitter’ı Yıkmıştı! Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı’nda Oynamasını Yemek Siparişine Borçluymuş

Aleyna

Haberler

10 Mart 2021

Dün Twitter’ı Yıkmıştı! Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı’nda Oynamasını Yemek Siparişine Borçluymuş

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sevilen dizi “Masumlar Apartmanı” kadrosuna katılmasını bir yemek siparişine borçluymuş! İşte diziye seçilmesinin ilginç hikayesi…

Farah Zeynep Abdullah

Başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah, bu sezon TRT 1’in sevilen dizisi “Masumlar Apartmanı”nda İnci karakterini oynuyor. Bazı izleyiciler, diğer oyuncuların arasında sırıttığını düşünüyordu. Çünkü diğer karakterlerin hepsinin ciddi boyutta psikolojik sorunları vardı, İnci daha “normal” bir karakter olduğu için göze batmıyordu.

Ama Farah Zeynep Abdullah, İnci’nin hissettiklerini ve dönüşümünü başarıyla yansıttı. Dün geceki efsane performansı sayesinde de hala Twitter’da trendler listesinde!

Ama Farah Zeynep Abdullah, neredeyse bu projede yer alamayacaktı. Düşünsenize, ne büyük bir kayıp olurdu!

Aslında İngiltere’ye Dönecekti

Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah, diziden gelen ilk teklifi reddetmek zorunda kalmış. Çünkü dijital platformda bir dizide ve Çağan Irmak’ın yeni filminde rol alacakmış. Çekim takvimleri uymuyormuş ve uzun soluklu bir projenin içinde olmayı istemiyormuş. “Zaten bir dizi ve bir filmin ardından çok yorulmuş olacaktım. İngiltere’ye dönecektim” diye düşünen ünlü oyuncu, pandemi başlayınca plan değiştirmek zorunda kalanlardan!

Yemek Siparişi Sağ Olsun!

Farah Zeynep Abdullah

Planını değiştirip Türkiye’de kalan ünlü oyuncu, bir gün çalışmak için Bebek Otel terasına gitmiş. Orada da “Masumlar Apartmanı”nın yapımcısı Onur Güvenatam’la karşılaşmış. Yemek söylemek isteyen ünlü oyuncuya, “Biz de yemek söyledik, gelsene” diye çağıran yapımcı oracıkta işi bağlamış! “Bu bir tesadüf olamaz, İnci senin kaderin” diyen yapımcı, değişen senaryoyu da hemen Farah Zeynep Abdullah’a okutmuş. Bir ay sonra da çekimler başlamış!

Farah Zeynep Abdullah

Ünlü oyuncu, bu durumu “O gün o kadar aç olmayıp, ‘Onlar zaten yemek siparişi vermiş daha hızlı olur’ diye düşünerek masalarına oturmasaydım, her şey bambaşka olacaktı” sözleriyle anlatıyor.

“Hep iyi ki diyeceğim”

Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah, “Masumlar Apartmanı” dizisini her zaman “İyi ki” diye anacağını söylüyor. Uzun soluklu projelerde arkadaşlığın ve set ortamının önemli olduğunu anlatan ünlü oyuncu, “Psikolojik olarak zor bir hikâye çektiğimizin farkındayız. Setteki herkes birbirine belki de bu yüzden aşırı hassas ve yumuşak davranıyor” diyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz