Aylardır “Kahraman” İçin Çalışıyor! Cemal Can Canseven’in Mustafa Ceceli’yle Hazırladığı Şarkı Yakında Çıkıyor

Dilek Yeğin

Haberler

10 Mart 2021

Aylardır “Kahraman” İçin Çalışıyor! Cemal Can Canseven’in Mustafa Ceceli’yle Hazırladığı Şarkı Yakında Çıkıyor

“Survivor” şampiyonu Cemal Can Canseven, ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’nin teklifini kabul edip stüdyoya girmişti. Aylar sonra müjdeli haber geldi!

Cemal Can Canseven

Fenomen yarışma “Survivor”ın 2020 yılı şampiyonu olan Cemal Can Canseven, yarışmanın ardından bilindik bir kariyer tercihi yaptı. Uğur Pektaş, Serkay Tütüncü, Hilmi Cem İntepe gibi pek çok ismin izinden giderek oyunculuğa başladı. Ama bunu bir dizinin “esas oğlanı” olmak yerine beklenmedik şekillerde yaptı!

Müzikalde Oynuyor

Aleyna Tilki Cemal Can Canseven

Cemal Can Canseven, genç kuşağın en sevdiği isimlerden ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’yle beraber “İşte Bu Benim Masalım” dizisinde başrol oynadı. Exxen’de yayınlanan 8 bölümlük mini dizi, Cemal Can Canseven’in müzik konusundaki iddiasını göstermesini sağladı. En azından, yarışmadaki diğer arkadaşı Barış Murat Yağcı gibi “robot şarkısı” söylemekle suçlanmadı!

Dizinin her bölümünde bambaşka hallerde gördüğümüz Cemal Can Canseven, bazen çok ağır eleştirildi. Ama megastar Tarkan’ın şarkılarını bile rezil etmeden söylemeyi başardı. Böylece, asıl kariyer planı olan şarkıcılık için güzel bir prova yapmış oldu!

Geçen Yaz Başlamıştı

Cemal Can Canseven

Cemal Can Canseven, geçtiğimiz yaz ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’nin teklifini kabul edip stüdyoya girdi. Ağustos ayında, Samsun Demir ve Mustafa Ceceli’yle beraber ilk şarkısının hazırlıklarına başlayan ünlü isim, müzik eğitimi alacağını da söylemişti.

Cemal Can Canseven

Önce kariyer planı ve eğitim, sonra müzikalde başrol oynayarak piyasayı yoklama, sonra da ilk albüm. Cemal Can Canseven ayağını yaş tahtaya basmıyor gerçekten de!

“Kahraman” Şarkısı Yakında

Cemal Can Canseven Mustafa Ceceli

Cemal Can Canseven, dün nihayet bombayı patlattı. “Aylardır sakladığımız Kahraman’a çok az kaldı” diyerek Mustafa Ceceli’yle video paylaşan ünlü isim, epey iddialı görünüyor!

Sosyal medyaya hala pek alışamamış gibi görünen Mustafa Ceceli de “Beklediğinize değecek” diyerek Cemal Can Canseven’i övdü. Ama yurt dışı atılımı yapan Aleyna Tilki, inanılmaz bir klip çeken Kerimcan Durmaz falan derken beklentiler yükseldi. Zamanlama biraz kötü görünüyor sanki!

Benzer Haberler

Deniz 11 Mart 2021

Cemal can seninle sonsuz gurur duyuyorum

Yorum Yaz