Esra Erol ve Eşi Ali Özbir Bu Sefer Evin İçinde Ateş Yaktı! İşte Eğlenceli Kutlama Görüntüleri

Buket S

Haberler

6 Mayıs 2021

Esra Erol ve Eşi Ali Özbir Bu Sefer Evin İçinde Ateş Yaktı! İşte Eğlenceli Kutlama Görüntüleri

Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol, eşi ve çocukları ile birlikte hıdırellez sevinci yaşadı. Erol o neşeli anları sosyal medya hesabında paylaştı.

Esra Erol ve Ailesinin Hıdırellez Neşesi

Pandemi dolayısıyla evlerimize kapandığımız şu günlerde her birimiz gibi Esra Erol ve ailesi de kendi eğlencesini kendi yarattı. Yoğun iş temposu içerisinde bulabildiği her vakti eşi ve çocukları ile birlikte geçiren Esra Erol, bu sefer hıdırellez kutladı.

Kutlamanın Her Şartı Tamam!

Geleneklere olan bağlılığını bildiğimiz ünlü sunucu Esra Erol, hem gelenekleri yaşıyor, hem de çocuklarına öğretmeye çalışıyor. Eskilerden gelen hıdırellez geleneğini de çocuklarına da öğretmeye çalışan Erol, hıdırellez kutlamasının her şartını yerine getirdi.

Ateş Üzerinden Atlandı

Ünlü sunucu ve ailesi, evlerinin bahçesinde, mangal içerisinde küçük bir ateş yaktı. Aile bireyleri sırayla ateşin üzerinden atladı. Minik Ömer Erol ise bu atlayışı anne ve babasının desteği ile gerçekleştirdi.

Dilekler Kağıda Çizildi ve Gömüldü

Atlayıştan sonra ise sıra dileklere geldi. Aile bireyleri dualar eşliğinde isteklerini bir kağıda çizerek gül ağacının altına gömdü. İdris Ali ve Ömer Erol’un dileklerini toprağa gömmeye çalıştıkları anlar, Esra Erol’un sosyal medya hesabında büyük ilgi gördü.

Minikler Ne Diledi?

Her fırsatta ailesi için sağlık, mutluluk ve huzur dileyen Esra Erol’un dilekleri konusunda az da olsa bir fikrimiz var. Ancak özellikle minik aile bireyleri İdris Ali ve Ömer Erol’un dilekleri merak konusu oldu. Dileriz ki, Esra Erol ve ailesinin kağıda çizip gül ağacının altına gömdükleri tüm dilekleri, en kısa zamanda gerçekleşir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz