Ne Ara 4 Yıl Oldu? Alişan Evlilik Yıl Dönümünde Buse Varol İçin Yaptığı Paylaşımla Romantizmin Zirvesine Çıktı

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

Ne Ara 4 Yıl Oldu? Alişan Evlilik Yıl Dönümünde Buse Varol İçin Yaptığı Paylaşımla Romantizmin Zirvesine Çıktı

Ünlü şarkıcı Alişan ve oyuncu eşi Buse Varol bugün dördüncü evlilik yıl dönümlerini kutluyor. Alişan’ın eşine yazdıkları ise kalpleri ısıtan cinsten!

Alişan

Alişan, 1990’lardan beri hem şarkıcılığı hem de oyunculuk ve sunuculuk yetenekleriyle önemli bir isim oldu. Ama işi ne kadar iyi giderse gitsin aşk hayatında hep tökezledi. Neyse ki, 2017 yılında başlayan “Dostlar Mahallesi” ona hayatının aşkını getirdi! Sıkı dostlar Çağla Şıkel ve Alişan’ı bir araya getiren “Cennet Mahallesi” çakması dizi, ne yazık ki pek uzun ömürlü olmadı. Ama Alişan sette büyük aşkı Buse Varol’la tanıştı.

Alişan ve Buse Varol

Buse Varol’u ekibin tanışma toplantısında gören ve çok etkilenen Alişan’ın biraz çaba göstermesi gerekti. Çünkü Buse Varol sadece işine konsantreydi ve ona bakmamıştı bile! Sonra da, Alişan hakkındaki maçoluk söylentileri araya girdi. Ama pes etmeden Instagram’dan “yürüyen” Alişan, sonunda onunla buluştu. Daha ilk buluşmada birbirine bağlanan çift, her şeyi çok hızlı yaşadı.

2018’de evlenen çift, dillere destan ve çok kalabalık bir düğünle dünyaevine girmişti. Düğünde takılan takılar ve sahneye çıkan ünlüler günlerce konuşulmuştu.

Bu mutluluğa kısa süre içinde ilk çocukları Burak, geçtiğimiz şubat ayında da dünyalar tatlısı kızları Eliz dahil oldu. Yani, kalabalık aile hedeflerine adım adım yaklaşıyorlar!

Mutlu Ailenin Dördüncü Yılı

Buse Varol, Alişan, Eliz ve Burak

Yıllarca aşkı arayan Alişan, sadece üç sene içinde -kankası Demet Akalın’ın şarkısındaki gibi- evli, mutlu ve çocuklu oldu. Eşine olan aşkını ve minnettarlığını her yerde anlatan ünlü şarkıcı, evlilik yıl dönümlerinde de çok daha özel bir paylaşım yaptı.

Hayatımın en doğru kararını verdiğim ve imzasını attığım günün yıl dönümü bugün” diyen Alişan’dan ilk görüşte aşk vurgusu da geldi: “Seni ilk gördüğüm anda hissettiklerimin ne kadar doğru olduğunu bugün 2 yavrumuzla daha da iyi anlıyorum. Birlikte ömür boyu İnşallah nice güzel senelere sevgilim.. Seni çok seviyorum ❤️?

Buse Varol ve Alişan

Bu kalpleri ısıtan sözlere Buse Varol’dan henüz bir yanıt yok. Muhtemelen Burak ve Eliz’in peşinden koşturuyor ve bu paylaşımın daha güzelini nasıl yapacağını düşünüyordur. Ömür boyu mutluluklar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz