Esra Erol’da 4 Çocuğunu Annesini Bırakıp Kaçan Tuğçe Stüdyoya Geldi, Bir de Annesinden Hesap Sordu!

Aleyna

ATV

12 Mayıs 2023

Esra Erol’da 4 Çocuğunu Annesini Bırakıp Kaçan Tuğçe Stüdyoya Geldi, Bir de Annesinden Hesap Sordu!

Bildiğiniz gibi Esra Erol 5 sezondur, Müge Anlı’ya benzer bir konsept ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kurgu iddialarıyla sık sık karşılaşan Esra Erol’un programında öyle konulara denk geliyoruz ki, bazen canlı yayının gerçekten de kurgu olmasını diliyoruz! Ülkemizde yaşanan çarpık ilişkilerin ve bozulan aile düzenlerinin işlendiği programda bir ilk yaşandı. Aysel Teyze’nin kızı Tuğçe’nin bulunmasını istiyordu, sonunda kızı Tuğçe bulunarak canlı yayına getirildi.

Tuğçe Sonunda Bulundu!

Esra Erol’u programında birkaç gündür gündemi meşgul eden Aysel Teyzenin konusu devam ediyor. Kızı Tuğçe’nin 4 çocuğunu kendisine bırakarak kaçtığını, uyuşturucu kullandığını ve kendisinden sık sık para alarak ortadan kaybolduğunu ifade eden Aysel Teyze, kızının 3 çocuğunun vekaletini alarak vasisi olmuş durumda. En küçük torununa artık bakamadığını dile getiren Aysel Teyze, kızı Tuğçe’nin bulunmasını ve en küçük kızını yanına alıp tedavi olmasını istiyordu. Bugün ise bir haftadır beklenen oldu! Esra Erol ve ekibi, Tuğçe’yi bulup stüdyoya getirdi ancak Tuğçe çocuklarına bakan annesine sitem ederek, ondan hesap sordu ve tüm suçu annesine attı.

Aysel Teyze; “Ben hep tek başıma büyüttüm o çocukları. Hiç kimseden de yardım istemedim. Herkes biliyor. Kızım kaçtı. 4 torunumla ayaklarımın üstünde durmaya çalışıyorum. Üç ay önce boşanmadığı eşiyle geldi. Alaşehir’e gidelim dedik gittik, tekrar geri geldik” diyerek kızına hesap sordu. Tuğçe ise aile ve çocuk baskısı istemediğini söyleyerek kendi hayatını yaşamak istediğini dile getirdi.

Aynı zamanda Bipolar rahatsızlığa sahip olan Tuğçe’nin annesi Aysel Teyze, kızının tedavi olmasını ve kendine yeni bir düzen kurmasını istiyor. Kayıp olan Tuğçe , “Üzerimde eski eşim tarafında çocuğuma dair bir baskı vardı. Ben zaten bipolar hastasıyım, annem biliyor. Tehdit mesajları atılınca kendimi toparlayamadım. Tekrar kaçmakta buluyorum teselliyi” ifadelerini kullandı. Gözyaşları içinde annesini dinleyen Tuğçe, son olarak aylardır görmediği kızıyla kucaklaşarak stüdyodan ayrıldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz