Seda Sayan’ın Nazarı Değdi: Miray Daner ve Oğulcan Engin Çiftinin Ayrıldığı İddia Ediliyor!

Aleyna

Haberler

15 Mayıs 2023

Seda Sayan’ın Nazarı Değdi: Miray Daner ve Oğulcan Engin Çiftinin Ayrıldığı İddia Ediliyor!

Geçtiğimiz gün TV8’de yayınlanan 2. Sayfa magazin programına katılan Seda Sayan, oğlu Oğulcan Engin ile birliktelik yaşayan güzel oyuncu Miray Daner’i yere göğe sığdıramamıştı. Müstakbel gelini hakkında Seda Sayan, “Miray’ı gençliğime çok benzetiyorum. Çok zarif, çok güzel. Oğulcan’la çok yakıştırıyorum. Belli o da çok disiplinli, işine sadık. Bir de oğlak burcu. Bakın kız kayınvalidesi gibi oğlak” demişti. Ancak çiftimize nazar değdi! Gazete Magazin’in haberine göre; ünlü çift, 2 yıllık ilişkisini 10-15 gün önce bitirdiği öğrenildi. İlişkilerini göz önünde yaşamayan ve zaman zaman romantik pozlarıyla konuşulan çiftin yakın çevresinde alınan bilgiye göre ilişkilerini dostça bitirerek arkadaş kalmayı tercih etti.

Seda Sayan Magazin Programında Yere Göğe Sığdıramamıştı!

Seda Sayan, geçtiğimiz hafta TV8’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Programda kendi hayatından ve özel yaşamından açıklamalar yaptı. Daha önce pek çok evlilik yapan Seda Sayan, evli kadınları şu şekilde uyarmıştı: “Genelleme yapmayayım ama kadınlar çok avcılar. Kocalarınıza dikkat edeceksiniz bacım. Avcı kadınlar sizin yuvanızın dirliğini ve mutluluğunu bozabilmek için her şeyi yapabilir. Kocalarınıza ‘bensiz bir yere gidemezsin, gittiğinde de bunun sorumluluğunu al. Başına da bir şey gelirse karşılığını verme, cevap hakkın yok’ diye. Bu benim kırmızı çizgimdir, eşim de biliyor. Beni bu duruma düşürme. En güzeli benimle el ele gez. Avcı kadınları gözünden tanırım, o enerjiyi alırım. Benim kocama bakan önemli değil, benim kocamın baktığı yer önemli. Kocasıyla alakası olan her kadın bu enerjiyi hisseder.”

blank

Hatta oğlunun sevgilisi Miray Daner için “Miray’ı gençliğime çok benzetiyorum. Çok zarif, çok güzel. Oğulcan’la çok yakıştırıyorum. Belli o da çok disiplinli, işine sadık. Bir de oğlak burcu. Bakın kız kayınvalidesi gibi oğlak” demişti. Ancak çiftimizin ilişkisinin geçtiğimiz günlerde sonlandığı iddia edildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz