Hakan Sabancı ile Aşk Yaşayan Hande Erçel, Magnum Markasının Yeni Yüzü Oldu!

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2023

Hakan Sabancı ile Aşk Yaşayan Hande Erçel, Magnum Markasının Yeni Yüzü Oldu!

Son zamanlarda Sabancı ailesinin playboyu Hakan Sabancı ile yaşadığı ile gündeme gelen güzel oyuncu Hande Erçel ünlüler camiasının en sevilen isimlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Instagram’da milyonlarca takipçiye sahip olan güzel oyuncu son dönemlerde özel hayatıyla gündeme geliyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Hande Erçel şimdi de her yıl mayıs ayında Cannes Film Festivali’ndeki etkinlikler kapsamında düzenlenen Magnum markasının davetine ev sahipliği yapacak.

Aslında Çok Gözü Kara Biriymiş!

Son olarak Based İstanbul’a röportaj veren Hande Erçel, kendi hakkında bilinmeyenleri sevenleriyle paylaştı. Hakan Sabancı’yla ilişki yaşayan güzelimiz aslında çok gözü kara biriymiş. Güzel oyuncu “Hata yapmaktan korkar mısın?” sorusuna; “Aslında çok gözü kara biriyimdir. Sonuçları sadece kendi hayatımı etkileyecek hataları yapmaktan korkmam. İnandığım ve içime sinen her durum, hata dahi olsa sonucuna katlanırım ve pişmanlık duymam. Sadece işimi, ekibimi ya da sevdiklerimi etkileyebileceğini düşündüğüm sonuçlar varsa daha detaylı düşünürüm, kimseyi zor durumda bırakmamak için ölçer, tartarım. İşimdeki mükemmeliyetçiliğim kendimi daha çok hırpalamama neden oluyor. Kolay beğenmiyor, içime sindiremiyorum. Her zaman daha iyisini yapabileceğime dair olan o his bazen yaptığım işteki güzelliği ya da gelişimimi görmeme bile engel oluyor. İş hayatımda kendim için her şeyi daha zorlaştıran bu tavrım, özel hayatımda tam tersi: hep olanla memnun olan bir tavır içinde oluyorum ve akışta keyif almaya odaklanıyorum.” yanıtını veriyor.

Hande Erçel, en büyük hayallerinden birini şu sözlerle anlatıyor; “Beni en çok heyecanlandıran hayalim bu aralar: dünya çapında tüm sanat severlerle buluşturabileceğim bir koleksiyon hazırlamışım, eserlerimi dünyanın sevdiğim şehirlerinde sergileme fırsatım olmuş ve dünyanın farklı yerlerinde farklı sanat severlerin en sevdikleri köşelerinde benim eserlerim duruyor.”

Magnum Markasının Reklam Yüzü Oldu!

Şimdilerde İki Yabancı dizisi için sete çıkan Hande Erçel, Birsen Altuntaş’ın haberine göre güzelimiz şimdi de her yıl mayıs ayında Cannes Film Festivali’ndeki etkinlikler kapsamında düzenlenen Magnum markasının davetine ev sahipliği yapacak. Geçmişte Serenay Sarıkaya ve Dilan Çiçek Deniz gibi yıldız isimlerin Cannes’da teslim ettiği Magnum’un bu yılki yüzü Hande Erçel olacak. Güzel oyuncunun 21 Mayıs’ta Fransa’ya gideceği konuşuluyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz