Esra Erol’da Gelin Adayının İstekleri Herkesi Şaşırttı

admin

Haberler

2 Şubat 2016

Esra Erol’da Gelin Adayının İstekleri Herkesi Şaşırttı

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programı yine birbirinden ilginç sahnelere imza atmaya devam ediyor. Evlenmek isteyen damat ve gelin adaylarını programında konuk eden Esra Erol hafta içi her gün milyonlarca kişiyi ekranları başına kilitliyor. Evlenmek için Esra Erol’da programına gelen ve oldukça renkli bir kişiliğe sahip olan Nevruz Hanım’ın tuhaf istekleri Esra Erol başta olmak üzere izleyen herkesi şaşırttı.

Damat adaylarını beğenmeyerek kendi istediği şartları ve kriterleri sıralamaya başlayan Nevruz Hanım, stüdyoda komik anlar yaşanmasına sebep oldu. Esra Erol gelin adayının isteklerini bir kenara not alarak seyircileri daha da fazla güldürmeye başladı.

Tuhaf istekleri ile eğlenceli anlar yaşatan Nevruz Hanım, ‘Ben kriterlerimi size hala tam olarak anlatamadım. Öncelikle ahlaklı birini arıyorum. İstanbul içinde olacak ve 35 yaşını geçmemiş olacak. 1.70 ile 1.75 arasında boyu olabilir. Evlenmiş ve boşanmış damat adayları ile ilgilenmiyorum. Adayların Nişantaşı, Etiler, Moda, Cihangir ve Caddebostan gibi yerlerde oturuyor olmaları tercih sebebimdir.’ şeklinde konuştu.

Stüdyodakiler tarafından eleştirilen Nevruz Hanım, eleştirilere kulak asmadı ve kriterlerini bir kez daha tekrar etti. Esra Erol ise Nevruz Hanım’ın kriterlerini bir kenara yazarak stüdyoda eğlenceli anlar yaşanmasına sebep oldu. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz