İnadına Aşk 32. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

FOX

2 Şubat 2016

İnadına Aşk 32. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Geçen yılın en popüler dizisi olan ve reyting rekorları kıran İnadına Aşk dizisi bu yıl istediği reyting sonuçlarını elde edemiyor. Reyting sıralamalarındaki bu hızlı düşüş ise dizinin yayından kaldırılmasına yol açtı. Dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İnadına Aşk dizisinin 32. bölüm fragmanı ve final kararı ile ilgili gelişmeleri haberimizde yer alıyor.

Büyük umutlar ve reyting beklentileri ile yayına başlatılan İnadına Aşk dizisi son olarak Çarşamba gününe alındıktan sonra yayın gününün değişmesinden dolayı daha da fazla düşüş yaşamaya başlamıştı. Dizinin yapımcı ve yönetmeni olan Osman Sınav, İnadına Aşk dizisinin artık tadının kalmadığını ve bu projenin zirvede sonlandırılması gerektiğini söyledi.

Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Eren Vurdem, Cem Belevi, Aras Ayın, Bilge Şen ve Selim Gürata gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı İnadına Aşk dizisi 32. bölümü ile ekranlara veda edecek. Yaz aylarında yayınlanmaya başlayan dizinin kısa süre önce gününün değişmesi de işe yaramayınca final kararı kesinleşti. Diziye yeni giren 2 karakterin hikayeleri de senaryo içerisinde değiştirilerek final bölümüne göre uyarlanacak. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz